Zajímavosti

Zlato, kde je ovladač? Celebrity prozradily, co jim vadí při sexu

Sto lidí, sto chutí. To jistě platí i u milostných hrátek. Někdo to rád tak a někdo zase jinak. Průzkumy ale mluví jasně! A některé věci vás určitě překvapí. Co si o tom myslí české celebrity?

Pro mnohé je sex ta nejoblíbenější zábava. To jistě platí i pro experty z rubriky Slavní a sex, která se vrátila do pořadu TV Nova Život ve hvězdách. Co nemají ženy rády v posteli?

"Ženský nesnáší, když na to jde chlap fakt rychle," říká Mishala, bývalá účastnice reality show Love Island. Oproti tomu bývalý fotbalista Petr Švancara si myslí, že ženy nemají rády, když jsou muži neumytí. "Když někdo cumlá palec na noze," říká moderátorka Love Island Extra Alexandra Gachulincová.

Související obsah

​Podle několika průzkumů ženy prý nemají rády, když si muži myslí, že naplácat jim na zadek, je sexy. "Já to třeba miluju," říká Romana. "Já to moc nechápu, podle mě to ženy vůbec nevzrušuje," doplňuje Gachulincová. "Já si myslím, že to je sexy, ale nesmíš jí dát nějakou ránu, že spadne z postele," říká Švancara.

Dále ženy nemají rády otázku, jestli měly orgasmus. "Tak jaký jsem byl a jak se ti to líbilo. To je katastrofa," tak to vidí zpěvačka Heidi Janků.

Související obsah

A co si celebrity myslí, že nemají rádi muži? "Asi když poznají, že to ta žena už moc hraje," má pocit Mishala. "Těsně po sexu většinou mazlení, ale ne když to je láska," říká moderátor Vojta Drahokoupil. "Muži nemají rádi v posteli prkna," myslí si Romana a Jarda souhlasí. 

Podle průzkumů muži nesnáší otázku "Na co myslíš?" nebo "Kde je ovladač?". "Myslím na to, aby ses proměnila v basu piv a hromadu kamarádů," směje se Jarda. "Otázka ‘Kde je ovladač?‘ je taková ze života. To mě pobavilo, protože tohle se děje u Švancarů běžně," podotýká Švancara.

Anna Bábovská, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz