Zajímavosti

Love Island After: Markéta odhalila, s kým z vily něco má

Love Island After: Markéta odhalila, s kým z vily něco má
Zdroj: TV Nova

Markéta vilu lásky opustila jako první. V prvním dílu Love Island After ale prozradila, že jí někdo z vily padl do oka. V páteční epizodě se s ním dokonce potkala a odhalila tak divákům, kdo je její vyvolený.

Bývalí účastníci Love Islandu se mezi sebou i po skončení show potkávají. Některé váže přátelství, některé i něco víc. A že mohou vznikat páry i z těch, kteří se ve vile ani nepotkali, potvrdila Markéta.

V jednom z dílů Love Island After prozradila, že se vídá s někým z vily, koho tam nepoznala. V další z epizod dokonce prozradila, že to je jedno z blonďatých dvojčat. Mishala, Tess a Markéta byly na Moravě a tančily v kroji, pak se tam ale najednou objevil Dan.

Související obsah

​Markéta odhalila, že si spolu už delší dobu píšou, posílají si hlasové zprávy a že si hodně rozumí. "Jen jsme si psali a bylo to hezké. Měla jsem strach, že v reálu to tak nebude, a ono to bylo ještě hezčí," říká Markéta o prvním osobním setkání s Danem. Podle Mishaly a Tess se ti dva k sobě náramně hodí. 

Podívejte se, jak jim to spolu sluší: 

Zdroj: TV Nova

​Podle Dana je lepší, že něco začalo až po vile. "Ve skutečnosti jsi mnohem atraktivnější, než na fotkách a videích. Jsem ještě víc šťastný," podotýká Dan. "Už teď k sobě oba dva cítíme něco, abychom to spolu zkusili. Dali jsme se dohromady díky Love Islandu," tvrdí Markéta. 

​Že by se nakonec povedlo oběma dvojčatům Danovi a Samovi najít ve vile, nebo díky vile, lásku? Naomi prozradila, že se Samem tomu nechávají volný průběh, a jak se bude vyvíjet vztah Markéty a Dana, je zatím ve hvězdách. Fanoušci jim ale drží palce.

Kdo další ve vile nebo po vile našel nějaký vztah a jak to mají páry, které z vily odcházely spolu? Sledujte Love Island After na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz