Zajímavosti

Jedno číslo dělilo muže od pohádkové výhry. I tak má ale vystaráno

Jedno číslo dělilo muže od pohádkové výhry. I tak má ale vystaráno
Zdroj: Profimedia

Velká radost, ale možná i trochu zklamání. Jen jedno číslo totiž chybělo výherci ze Slovenska, aby vyhrál v loterii hlavní cenu. Ani tak si ale nemůže stěžovat, na účtě mu přistanou miliony korun.

Muži ze Slovenska v pátek unikla hlavní výhra v loterii Eurojackpot. K pohádkové výhře 31 milionů eur, tedy skoro 800 milionů korun, mu chybělo uhádnout jedno číslo navíc.

Ani tak si ale nemusí zoufat. Získal výhru v druhém pořadí, která činí 500 829,6 eura, tedy asi 12,9 milionu korun. Kolegové z TVnoviny.sk spočítali, že má zajištěnou průměrnou měsíční slovenskou mzdu na 35 let dopředu.

Související obsah

​"V tuto chvíli můžeme říct jen to, že sázka byla podaná v Bratislavském kraji. Šťastný Slovák se při uzavírání sázky spolehl na vlastní výběr čísel. Obsluze zaplatil za sázku 18 eur (necelých 500 korun, pozn. red.)," řekla mluvčí společnosti TIPOS Ivana Skokanová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz