Zajímavosti

Hvězda Ulice a Ordinace se rozvádí. S manželem nevydržela ani půl roku

Hvězda Ulice a Ordinace se rozvádí. S manželem nevydržela ani půl roku
Zdroj: Profimedia

Fanoušci herečky Denisy Pfauserové jsou v šoku. Hvězda seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě se rozvedla s manželem Honzou. Svatbu přitom měli teprve na konci letošního června.

Denisa Pfauserová alias Olinka Lednická z nekonečné Ulice už není vdanou paní. Na sociální síti oznámila, že se s manželem Honzou po sotva půlročním trvání svazku rozvedli.

"Být to jen na mně, veřejně nikdy nic podobného sdílet nebudu, jelikož je to pouze moje osobní věc. Nicméně vaše množící se dotazy na pana Medvídka se už nedají snést a i já musím zaplatit daň za veřejný život a přestat před tím zavírat oči… Je jasné, že se ptáte. Honzík byl součástí mého instagramu a vás bavila videa, kde mi dělal snídaně, blbli jsme a smáli se spolu," uvedla Pfauserová.

Podle svých slov před fanoušky nikdy nic nehráli, jejich láska na videích byla prý opravdová. "Nicméně jsme měli život i mimo instagram. A ten jsme se před časem rozhodli žít každý zvlášť," pokračovala.

Související obsah

​Pfauserová nechce prozrazovat příčiny rozvodu a prosí, aby se jí na ně lidé ani neptali. "Vím, že jsem tu nedávala nic znát. I přesto, že jsem procházela uvnitř sebe náročným obdobím, jsem se snažila stále předávat hlavně pozitivní energii. I když se jedna kapitola uzavře, život jde dál," uzavřela.

Kromě Olinky z Ulice má za sebou Pfauserová i epizodní roli v Ordinaci v růžové zahradě. Zahrála si rozmazlenou princeznu v Řachandě, Vlaďku v Doktorech z Počátků a ze Specialistů si ji můžete pamatovat jako prostitutku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz