Zajímavosti

Love Island proslavil i neznámé tváře. Ty teď radí, jak se chovat

Love Island se stal v posledních týdnech fenoménem pro mladé. Vyhráli sice Martin a Laura, ale soutěž proslavila i několik dalších tváří. Jednou z nich je i Vilém, který patřil k nejviditelnějším účastníkům.

Love Island patří k nejúspěšnějším reality show, a tak je jasné, že pokud do ní člověk vkročí, stane se v podstatě přes noc slavným. "Najednou je to taková zodpovědnost. Když jsem dřív něco provedl, tak to bylo jedno, protože to nikdo nesledoval. Teď to sleduje na instagramu třeba 100 tisíc lidí," nastínil Vilda.

"Když jsem poprvé vyběhl na ulici, každých pět minut mě někdo zastavil a chválil mě. Tak jsem si řekl, že bych v tom měl pokračovat," řekl Vilda. Další řada reality show by se měla vysílat v příštím roce.

Související obsah

​A jak naložit s rychle nabytou slávou a nenechat si ji protéct mezi prsty? I s tím se počítá. Kateřina Pifflová z TV Nova byla po celou dobu reality show na natáčení a i po jejím skončení se účastníkům věnuje.

"Máme s nimi workshopy, kde dostanou nějaká doporučení. Ty, kteří vůbec neumí se sociálními sítěmi, vedeme, pomáháme jim a snažíme se jim ukázat to, co jim ten svět nabízí a co z něj mohou čerpat. Pak už je jen na nich, jestli toho chtějí využít, nebo se vrátit zpátky do svého života," vysvětlila Pifflová.

O cestě zpět se ale momentálně u většiny z nich nedá mluvit. Například Vilda a Nikol chtějí naplno využít pozornosti, která se jim dostává. Nikol sama poznala, jaké to je se dívat na show v televizi a pak se stát její součástí, i proto má jasnou radu. "Hlavně nic neplánujte a nijak neintrikujte. Protože když to lidi zjistí, tak jedete pak hned domů," radí Nikol.

Související obsah

​I tak se Love Island nevyvaroval nečestnému jednání ze stran některých účastníků. "Já si myslím, že klíčem k výhře je být svůj, protože ono se to stejně ukáže," myslí si Nikol. A pak vítězům Lauře a Martinovi bylo zase vyčítáno, že soutěž jen prováleli na lehátku.

"Ono se to zdá, že se jenom válí, ale oni byli od rána do večera docela vytížení. Museli často mluvit o svých emocích, o sobě navzájem a je to extrémně náročné hrabat se každý den neustále ve své hlavě a ve všem, co se děje," myslí si Pifflová.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz