Zajímavosti

Svatby: Nečekané rozhodnutí! Které páry spolu zůstaly?

Svatby: Nečekané rozhodnutí! Které páry spolu zůstaly?
Zdroj: TV Nova

Z šesti párů se nakonec v sociálním experimentu Svatba na první pohled čtyři rozhodly, že to spolu zkusí i v reálném životě. U některých bylo rozhodnutí velmi překvapivé. Vydrží jim to?

Mirka s Petrem na svatbě jen zářili, ale potom na líbánkách a v reálném životě pouto poněkud ochladlo. Mirka má z minulosti problém s důvěrou mužům a zde se to ukázalo v plné síle. Přesto v experimentu překvapila, když řekla, že by si přála vztah rozvíjet dál. "Je nám spolu dobře a byla bych ráda, kdyby se to mohlo posouvat ještě někam," řekla Mirka.

Rozhodnutí o tom, jestli tedy spolu zůstanou, bylo nakonec na Petrovi. Ten váhal. Mirka se mu líbila, ale necítil z její strany opětování jakýchkoliv citů, a tak si nebyl jistý. "Nečekal jsem, jak mi na tobě začne záležet. Od srdce chci vztah někam posunout, ale za ten měsíc jsem do toho dával všechno a nepodařilo se mi to," nastínil Petr.

Související obsah

​"Po všech úvahách jsem se nakonec rozhodl, že si momentálně neumím představit, že se naše cesty navždy rozejdou. Takže jo, chci pokračovat," překvapil Petr.

Klára s Michalem si povahově sedli velmi dobře. Od začátku to mezi nimi jiskřilo a vypadalo to, že se do sebe i zamilovali. "Naše velmi silné momenty byly hádky, to nás hodně posílilo, když jsme si pak o tom popovídali," vzpomínal Michal.

"Jsi nesmírně pozitivní člověk, takového vedle sebe chci, a jsi velmi společenská, to potřebuju. A někdy umíš být člověk, který je hodně protivný a v tu chvíli ho nesnáším, ale i přesto tě mám moc rád. Jsi perfektní ženská," řekl Michal Kláře.

Klára byla dojatá a pak přečetla Michalovi svůj dopis: "Díky tobě vím, co je to láska. Jsi vše, co jsem si přála. Mám tě ráda, zlato." A tak se oba dva rozhodli, že budou ve vztahu pokračovat i v reálném životě.

Související obsah

Andrejka s Kadrim  byli od začátku hezký pár a diváci jim hodně fandili. Pak se ale objevil problém s dálkou, protože Kadri bydlí ve Švýcarsku a pracuje tam. Andrejka se nechtěla stěhovat do cizí země a vztah na dálku se jí moc nezamlouval.

Kvůli vzdálenosti byl také jejich experiment prodloužený. "Mám tě fakt rád a bylo mi s tebou krásně. Nedokázal bych si představit, že bychom se neměli nikdy vidět," prozradil Kadri. "Děkuju. Já to cítím podobně, mám tě ráda, hodně ráda," odpověděla Andrejka.

A tak se i přes problémy s dojížděním a vztahem na dálku rozhodli, že to spolu zkusí. "Děkuji ti za všechno, co jsme spolu mohli prožít. Zůstaneme spolu," rozhodla Andrejka. 

Romana s Jardou se rozhodli už v minulých epizodách, že spolu zůstanou. Jsou tedy celkově čtyři páry, které experiment seznámil a chtějí ve vztahu pokračovat i v reálném životě bez kamer. Jestli se jim to podařilo, můžou možná diváci zjistit v dalším dílu Svateb. 

Příští týden totiž bude TV Nova vysílat vánoční speciál pořadu Svatba na první pohled. Tam se diváci dozví o směřování jejich vztahů víc. Nebo díl můžete sledovat už nyní na portálu Voyo.

Ve vztahu Kláry a Michala nastala krize! Podívejte se, jak žijí dnes:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz