Zajímavosti

Velké finále Svatby na první pohled se blíží! Kterým párům to vyjde?

Oblíbený sociální experiment Svatba na první pohled jde do finále. Tři páry už se rozhodly, tři zbylé zásadní rozhodnutí ještě čeká. Jak to dopadne? A pozor, tento díl není poslední, diváky čeká ještě vánoční speciál.

Šest párů se pokusilo najít lásku na celý život s pomocí vědy. Některým se to podařilo, zbylí musí zkusit štěstí jinde. Experiment Svatba na první pohled jde do finále a poslední tři páry prozradí, jestli to spolu zkusí i v reálném životě. Jak to s nimi vypadá?

Jak se páry rozhodnou, můžete sledovat na Voyo nebo ve čtvrtek večer na TV Nova. Tím ale Svatby nekončí! Příští týden bude pořad pokračovat speciálním vánočním dílem. Jak se po několika měsících společného manželského života mají páry, které se rozhodly zůstat spolu i po skončení experimentu, se dozvíte právě v něm.

Andrejka a Kadri

Andrea a Kadri si experiment o měsíc prodloužili kvůli Kadriho onemocnění covidem-19 a izolaci ve Švýcarsku. Bylo jim to ale něco platné? Andrea se od začátku příliš netvářila na vztah na dálku. Jak se nakonec rozhodne?

Andrea a Kadri mají za sebou krásné romantické chvilky i dvě velké krize, které byly velkou zkouškou jejich vztahu. Nejprve se museli popasovat s Andreinou nedůvěrou vůči mužům a odmítáním jakéhokoliv tělesného kontaktu s Kadrim. Pak přišla rána v podobě debaty o vztahu na dálku.

Související obsah

​Kadri pracuje ve Švýcarsku a o změně zatím neuvažoval, ale Andrejka si nedovedla představit, že by vše opustila a přestěhovala se za ním. Kadriho bratr a kamarád se do ní kvůli tomu tak pustili, že došlo dokonce i na slzy a velké Andreino rozčarování, protože Kadri se jí nezastal. 

"Před týdnem jsem ti řekla, ať se rozhoduješ srdcem. To samé jsem udělala i já," řekne mu jen chvíli před konečným verdiktem. Jak se nakonec oba rozhodnou? 

Miroslava a Petr

Petr přirovnává vztah s Mirkou k jízdě na horské dráze. Po třiceti dnech manželství na zkoušku se nyní musí rozhodnout, zda spolu zůstanou, nebo půjdou od sebe. A právě Petr má čím dál větší pochybnosti, jestli v takovém vztahu setrvávat.

Mirka a Petr to měli v den svatby stejně, byli okouzlení. Zdálo se, že díky vědě našli, co hledali. Jenže už na líbánkách zjistili, že jejich očekávání jsou rozdílná. Zatímco Petr chtěl vztah se vším všudy, Mirka začala couvat. Místo romantiky mezi nimi bylo dusno, takže si svatební cestu moc neužili.

Související obsah

​Měli ale další necelý měsíc na to, aby se poznali a na svém vztahu zapracovali. Hezké chvíle se střídaly s těmi horšími, kdy Petr musel odejít, aby Mirčino chování rozdýchal a neudělal něco, čeho by litoval.

Nyní se musí rozhodnout, zda tomuto vztahu dá šanci, nebo to zabalí. "Za ten měsíc se to mezi námi vlastně neposunulo téměř nikam," hodnotí Petr manželství s Mirkou. Jak to vidí do budoucna?

Klára a Michal

Klára a Michal to mají zřejmě nejjednodušší. Od začátku fungují jako pár, otevřeně přiznávají, že se již sblížili i intimně. Jenže manželství na zkoušku je jedna věc a reálný život věc druhá. Jsou Klára s Michalem ochotní investovat do vztahu i nadále dostatek energie, aby jim to vydrželo?

Související obsah

​Obětuje jeden z nich svůj dosavadní život, aby spolu mohli být jako manželé i v budoucnu? Oba nad tím hodně přemýšlí, Klára dokonce Michalovi napíše dopis. Proč? "Mám ho ráda, ale láska to úplně není," uvědomuje si. Jak se nakonec Klára a Michal rozhodnou?

Katka a David

Mezi Davidem a Katkou to začalo skřípat už krátce po svatbě. Čím déle spolu byli, tím větší dusno bylo mezi nimi. Katka a David se vrátili ze svatební cesty naprosto rozčarovaní. Jejich vztah se otřásal v základech a na rozdíl od jiných párů u nich krize vypukla záhy po svatbě a prohlubovala se stále víc.

Katka byla zklamaná, protože David nesplnil její očekávání prince na bílém koni, který by jí dal najevo, že o ni i vztah opravdu stojí. A David si nedovedl vysvětlit Katčinu odtažitost. Přestože jim vztahový kouč Petr Jan Křen poradil, jak krizi zažehnat, těm dvěma se to nepodařilo. Rozhodli se proto společně experiment ukončit ještě v jeho průběhu. 

Související obsah

​Romana s Jardou

Velmi bouřlivý vztah Romany a Jardy vypadal zezačátku všelijak. Chvíle naprostého štěstí střídaly hluboké propady a krize, kdy si Jarda nevěděl s náladovou Romčou rady a nechápal ji. Nejenže Jardu Romana titulovala různými sprostými výrazy, ale také se spolu hodně hádali.

Diváci jim moc šancí nedávali, pár ale nakonec dokázal, že je mezi nimi ta pravá vášeň a chtějí to zkusit i v reálném životě. Chemie mezi partnery funguje od prvního okamžiku, reagují na sebe, nejsou si lhostejní a vzájemně se přitahují.

Na pokračování vztahu řekli oba svá ano. Přestože měli od začátku celkem "italskou" domácnost, i tak chtějí dát svému vztahu ještě šanci, neboť si neumí představit, že by byli jeden bez druhého. 

Ve videu se můžete podívat, jak to mají nyní:

​Andrea s Romanem

Těmto dvěma to bohužel nevyšlo. Roman nedokázal překousnout hlavně to, že je Andrea vyšší než on. Na konci experimentu se rozhodli ve vztahu nepokračovat, ale rozhodně se prý budou vídat.

Andrea a Roman se navzájem oslovili již dárky, které poslali tomu druhému těsně před svatbou. Přestože se zpočátku zdálo, že jsou ideální pár, že mají již priority srovnané a jsou kompatibilní přesně tak, jak jim vyšlo při vědeckých testech, realita byla trochu jiná.

Související obsah

​Na první pohled to dlouho vypadalo, že je u nich vše, jak má být. Ovšem čím déle byli spolu, tím více se prohlubovala plíživá krize jejich manželství, kterou jako první otevřeně popsala Andrea. "Jako žena Romana nepřitahuji," svěřila se expertům. To pro ni byla poslední kapka a ani jeden ve vztahu pokračovat nechtěl.

Jak se rozhodnou zbylé tři páry? To uvidíte buď ve čtvrtek 2. prosince ve 21:45, nebo už nyní na portálu Voyo.

Experti také promluvili ve Snídani s Novou o tom, jestli udělala věda chybu:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz