Krimi

Senior u Rakovníka nepřežil srážku s protijedoucím autem, zřejmě dostal smyk

Senior u Rakovníka nepřežil srážku s protijedoucím autem, zřejmě dostal smyk
Ilustrační snímek Zdroj: HZS Ústecký kraj

Středočeští policisté vyšetřují od sobotního odpoledne tragickou nehodu, která se stala na silnici mezi Rakovníkem a Lišany. 76letý řidič nejspíše kvůli kluzké silnici dostal smyk a narazil do protijedoucího auta. Zraněním na místě bohužel podlehl.

Všechny složky integrovaného záchranného systému vyjely v sobotu k tragické dopravní nehodě, která se stala krátce před 13. hodinou mezi Rakovníkem a Lišany.

"Šestasedmdesátiletý řidič vozu Citroën jel od Rakovníka na Lišany, kde na zasněžené a namrzlé vozovce dostal smyk, přejel do protisměru a čelně narazil do protijedoucího vozidla Renault, které řídil šestatřicetiletý řidič," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Michaela Richtterová.

Související obsah

Senior i přes veškerou snahu záchranářů svým zraněním podlehl. Řidič z druhého auta byl s vážným zraněním transportován letecky do jedné z pražských nemocnic.

Do nemocnice byla převezena také spolujezdkyně 76letého řidiče. Silnice byla více než dvě hodiny kvůli nehodě uzavřena. 

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz