Zahraničí

Princ William poskytl otevřený rozhovor! Promluvil o depresích, úzkostech i Dianě

Princ William poskytl otevřený rozhovor! Promluvil o depresích, úzkostech i Dianě
Zdroj: Profimedia

Princ William se v podcastu společnosti Apple Time To Walk (Čas na procházku) rozpovídal o věcech, o kterých s médii dříve nemluvil. Svěřil se například s tím, jaká písnička mu připomíná jeho zesnulou matku princeznu Dianu a prozradil, kdy ve svém životě zažíval deprese a co mu je způsobilo.

Princ William byl hostem podcastu Time To Walk, ve kterém celebrity s posluchači sdílejí vzpomínky. Ve zhruba 40minutovém pořadu, který vyjde v pondělí, se rozpovídal o svých duševních problémech, s nimiž se potýkal v roce 2017. Na věci, které v pořadu zazněly, upozornil britský deník Daily Mail. 

V roce 2017 princ William pracoval jako pilot vrtulníku u záchranné služby a jednoho dne pomohl zachránit život těžce zraněnému chlapci, který byl v podobném věku jako jeho syn princ George. Pětiletý chlapec Bobby H. při autonehodě utrpěl zranění mozku.

Související obsah

Těžká nehoda prince Williama podle jeho slov změnila. "Bylo to, jako by někdo vložil klíč do zámku a otevřel jej, aniž bych k tomu dal svolení. Cítíte jen bolest všech, utrpení všech. To jsem ještě nikdy necítil," svěřil se princ, který už několik let jako pilot nepracuje.

Po události se podle svých slov potýkal s depresivními pocity a úzkostmi. Pomohly mu až rozhovory s kolegy záchranáři a setkání s chlapcovou rodinou.

Hudba v autě

Princ v podcastu zavzpomínal také na svou matku princeznu Dianu, která zemřela při tragické autonehodě v roce 1997. Mezi Williamovy oblíbené vzpomínky patří ta, kdy jej a jeho bratra Harryho matka vozila do internátní školy.

Související obsah

Po cestě jim totiž pouštěla nejrůznější písničky a zpívala si je s nimi pořádně nahlas, aby zahnala jejich úzkost z návratu do školy. "Jedna z písní, které si pamatuji a drží se ve mně celou tu dobu a dodnes si ji stále tajně užívám, je The Best od Tiny Turnerové," řekl princ s tím, že tato písnička u nich v autě hrála pořád dokola.

Princ William se také svěřil, že kdykoliv teď písničku The Best slyší, znovu jej to vrací k těm dávným projížďkám v autě a vyvolává to v něm další vzpomínky na jeho matku. Té mimo jiné v podcastu vzdal hold za životní lekce, které mu stihla dát. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz