Domácí

Problémy Vémolovy Lely: Covidový kašel jí trhá jizvy po císařském řezu!

Problémy Vémolovy Lely: Covidový kašel jí trhá jizvy po císařském řezu!
Zdroj: TV Nova

Slovenská modelka Lela Ceterová přiznala obrovské problémy po porodu. Před týdnem přivedla partnerka známého zápasníka MMA Karlose "Terminátora" Vémoly na svět druhého potomka.

Přestože slovenská modelka porodila zdravého syna, do zpěvu jí příliš není. Lelu Ceterovou totiž trápí covid-19. Že je pozitivní, zjistila těsně před porodem. A teď se přidaly další obrovské problémy.

Kvůli covidovému kašli se jí totiž trhá jizva po císařském řezu. "Mám kašel. A když zakašlu, tak si musím držet ránu po císařském řezu. Velmi to bolí, ale určitě se to zlepší," napsala modelka na sociálních sítích. Podle webu topky.sk má Lela lehčí průběh nemoci.

Související obsah

​Ani pobyt v nemocnici nebyl pro Lelu Ceterovou pohádkový. I to, že se mohla jen osprchovat, bylo prý jako by se znovu narodila. U porodu navíc kvůli covidu-19 nemohl být její partner a otec dítěte Karlos Vémola.

"Velmi jsme se s Kájou těšili na tento krásný okamžik narození našeho druhého děťátka, avšak kvůli covidu nemohl být u porodu. O to víc se těším, až spolu budeme moct být zase všichni čtyři," napsala Lela na svůj instagramový profil.

Modelka i miminko jsou už v současné době doma. Rocky Vémola, jak svého syna rodiče pojmenovali, se narodil 1. prosince. Lela a Karlos již spolu mají dceru Lili, Karlos má rovněž dvě děti z přechozích vztahů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz