Domácí

Hvězda seriálu Ulice porodila. Holčička dostala netradiční jméno

Hvězda seriálu Ulice porodila. Holčička dostala netradiční jméno
Zdroj: Profimeda

Herečka Malvína Pachlová se stala maminkou. Miminko přivedla hvězda seriálu Ulice na svět v úterý. Holčička dostala od rodičů velmi netradiční jméno.

"Je to střelkyně. Řekla si, že se na nás konečně už podívá. Tak je tady. Vybrala si krásné datum. A já tuším, že si toho ještě bude vybírat hodně a my si s ní užijeme spoustu srandy," sdělila herečka v úterý radostnou novinu na sociální síti.

Pachlová měla přitom termín porodu až na začátku nového roku. Novopečení rodiče vybrali pro holčičku velmi netradiční jméno, a to Enola.

"Má skvělého tátu. Byl a je naše neuvěřitelná podpora. Enolka má kolem sebe spousty lidí, kteří ji už teď mají v srdci a budou tady pro ni tak jako my," doplnila herečka.

Související obsah

Malvína Pachlová se divákům vepsala do povědomí zejména díky roli servírky Šárky v nekonečném seriálu Ulice. Mimo jiné se také objevila v dalším seriálu TV Nova Policie Modrava.

Podívejte se na nejnovější díly Ulice už teď na VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz