Zajímavosti

Bujaré večírky jim vzal covid. Celebrity si to vynahrazují na křtech a premiérách

Dřív byl zimní čas sezónou luxusních večírků. České osobnosti se oblékly do módních outfitů a vyrazily do víru noci. To vše je kvůli koronaviru pouhou vzpomínkou. Z akcí zůstaly jen křty a premiéry, na které se vydali reportéři Života ve hvězdách.

Nový rok už klepe na dveře, a tak přichází čas na křty kalendářů. 

S kalendářem na podporu dětské dopravní nadace přišla firma AAA Auto. "Podporujeme tak děti, které přišly v důsledku autonehody o jednoho nebo o oba rodiče," vysvětlila ředitelka společnosti. Zvěčnit se nechaly například sestry Plíškovy, které se kvůli nabitému programu potkají jen zřídka, nebo také bojovník Karlos Vémola. Všichni sportovci stáli před objektivem fotografa Ondřeje Pýchy.

Asi nejvíc sexy kalendář, nabitý několika žhavými fotkami, pokřtila soutěž Miss České republiky. Nafocení krásných finalistek se ujal sám ředitel soutěže Robert Novotný. "Smyslem kalendáře je získat peníze pro projekt Počítače dětem," vysvětlil Novotný. "Každých 900 korun, které získáme, nám pomůže zachránit jedno dítě tak, aby se mohlo celoživotně vzdělávat," dodává ředitel Miss České republiky.

Hvězdy bojují s domácím násilím

​A že jsou holky nejen krásné, ale také úspěšné, dokazuje jedna z bývalých finalistek. Před několika lety visela stejně jako ostatní slečny v kalendáři, svou dokonalou figurou prezentovala jeden měsíc. A teď, o tři roky později, pokřtila vlastní kalendář.

"Křtíme můj vůbec první charitativní kalendář nadačního fondu Klíč k úsměvu. Ten nadační fond řeší problematiku domácího násilí," uvedla teprve 23letá Maurerová, která má s týráním vlastní zkušenosti. "V mém životním procesu přišel zádrhel. Zažila jsem domácí násilí od svých partnerů a po pár letech, když jsem se s tím sama nějak srovnala, jsem si řekla, proč o tom nemluvit," vysvětlila modelka.

A šířit povědomí o domácím násilí se jí rozhodli pomoct další kolegové ze showbyznysu. Třeba Michal David, Zdeněk Troška nebo Lucie Vondráčková. O všechny fotky se postaral bývalý finalista SuperStar Miro Šmajda.

Související obsah

​"Věděli jsme, proč to všechno fotíme. A ty slogany, co máme všichni napsané na rukou, jsme sami vymýšleli. Mně se líbilo, že to bylo propojení toho poselství a práce každého z nás. Přišlo mi to moc hezky vymyšlené," vyjádřila se ke spolupráci na kalendáři Vondráčková.

Pawlowská si psala s Cristovaem

Od fotografií a kalendářů až ke knížkám. Spisovatelka Halina Pawlowská pokřtila svou nejnovější (v pořadí 34.) knihu s názvem Milý Bene. Kmotrem se příhodně stal zpěvák Ben Cristovao, přestože s knižním Benem nemá nic společného.

"S radostí jsem mu napsala SMS: ‘Milý Bene, nechtěl byste mi pokřtít knížku Milý Bene?’ No a je tady. A vůbec mě nezklamal, je skromnej, milej a talentovanej," vyprávěla Pawlowská.

Související obsah

Novinky jsou i ve světě módy. Dara Rolins potěšila nejen své fanoušky, když před pár dny představila světu svou první kolekci denimové módy nazvanou VERMI by Dara.

Stejně jako jste možná nečekali, že se z Dary stane módní návrhářka, nejspíš vás překvapí také herec Petr Batěk, který vydal své debutové album. K herci, básníkovi a vinaři si tak nově připíše i profesi hudebníka.

Premiéru měl také světový muzikál Fantom opery. Představení jasně bodovalo jak u diváků, tak i u herců samotných. Ale radost jim dlouho nevydržela. Hudební boss František Janeček se kvůli zhoršené situaci kolem koronaviru rozhodl pouhé tři dny po premiéře přesunout další představení Fantoma opery až na jaro.

afo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz