Domácí

Spor Bagárové a Řezníka na Českém slavíkovi má dohru, potvrdila policie

Spor Bagárové a Řezníka na Českém slavíkovi má dohru, potvrdila policie
Zdroj: TV Nova

Spor, který vznikl na předávání cen Český slavík 21 mezi zpěvačkou Monikou Bagárovou a rapperem Řezníkem, má nepříjemnou dohru. Zpěvačka podala trestní oznámení.

Výměna názorů mezi zpěvačkou Monikou Bagárovou a rapperem Martinem Pohlem alias Řezníkem doputovala až k policii. "Zabýváme se oznámením v souvislosti s komunikací na sociálních sítích. Oznámení jsme přijali v pondělí, zjišťujeme informace a tyto prověřujeme," řekl pro TN.cz mluvčí jihomoravské policie Bohumil Malášek.

Na Bagárovou se totiž po pátečním projevu sesypala kromě pochval za projev i kritika. Některé zprávy ale podle zpěvačky překročily všechny meze. "Mimo krásné zprávy se našlo i pár výhrůžek od fanoušků ‘pana nejmenovaného‘. Předávám je policii," svěřila se Monika před pár dny na instagramu. 

Související obsah

​Všechno to začalo projevem Řezníka při přebírání zlatého slavíka v kategorii Hip hop a rap. "Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy. A když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle," řekl v sále plném umělců rapper Řezník.

​To se nelíbilo zpěvačce a porotkyni SuperStar Bagárové, jejíž reakce na sebe nenechala dlouho čekat. "Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi. Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář," reagovala Bagárová a sklidila v sále potlesk. To se ale nelíbilo příznivcům rappera.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz