Domácí

Halina Pawlowská promluvila o boji s covidem: Napadají mě temné věci

Halina Pawlowská promluvila o boji s covidem: Napadají mě temné věci
Zdroj: Profimedia

Moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská má covid. Před několika dny jí vyšel pozitivní test a od té doby s onemocněním bojuje. Ve čtvrtek na instagramu sdílela, jak u ní nákaza probíhá.

Halina Pawlowská obyčejně srší energií a svou dobrou náladu by mohla rozdávat všem okolo. Šestašedesátiletou spisovatelku ale od té doby, co má covid, přepadly chmury. "Tak krásnej hallowenskej cupcake a já na něj nemám chuť! Mám totiž covid a je mi velice bleeeee…Držte palce, prosím a pište své zkušenosti," vzkázala v pondělí svým fanouškům.

Ve čtvrtek se na sociálních sítích znovu podělila o to, jak nemoc zvládá. "Stále v posteli s covidem. Je to vytrvalý společník," napsala Halina k fotce své nohy čouhající z postele, kterou zveřejnila na instagramu. Halina před pár dny televizi Prima řekla, že je plně očkovaná a dávala si pozor, aby covid nechytla. Onemocnění u ní má lehčí průběh, a ona se proto může léčit doma.

Související obsah

Ještě stále jí ale není dobře a začíná se to projevovat i na její psychice. "Nechci psát nějaká jako moudra, ale není mi dobře. Napadají mne temné věci. A hlavně je mi jasné že většina toho, co se říká a i píše, jsou jen kecy," sdílela své pocity s fanoušky a vyzvala je, aby na ni mysleli a dávali si na sebe pozor.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz