Pelhřimov

Nezvyklá nehoda v Pelhřimově, mladík při smyku zranil čtyři kamarády

Nezvyklou nehodu řeší policisté u Pelhřimova. Stala se na jednom z tamních letišť. Mladý řidič na něm během noci zkoušel se svým vozidlem smykovat. Jenže přitom zranil čtyři kamarády, když do nich autem narazil. Jak se později ukázalo, tak při jízdě byl pod vlivem alkoholu.

Mladík vzal auto a do něj čtyři kamarády, alkohol a společně vyrazili na noční projížďku na jinak uzavřené letiště v Kameni na Pelhřimovsku. Na letištní ploše pak zkoušel smyky. 

22letý mladík ale jízdu nezvládl a při driftování narazil do tří přihlížejících kamarádů a všechny je zranil. Navíc lehčí zranění při jízdě utrpěl i spolujezdec řidiče, který byl v autě na zadním sedadle.

Související obsah

​"Ošetřili jsme celkem čtyři pacienty, které jsme se zraněním lehčího charakteru transportovali do nemocnice v Pelhřimově, jednalo se o tři sražené osoby a jednoho cestujícího z vozidla," řekl mluvčí záchranářů Petr Janáček.

Dva ze sražených museli zůstat v nemocnici. Jediný, kdo vyvázl bez zranění, byl řidič. Ukázalo se, že mladík byl při jízdě opilý, nadýchal skoro 1,3 promile.

Případ už prověřují policisté. Řidiče jeho frajeřina může přijít hodně draho. Nějakou dobu si asi nezajezdí a čeká ho tučná pokuta.

Jan Houška, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz