Zajímavosti

Zpověď: MasterChef změnil Besky celý život. Vysvětlila i svou přezdívku

Čistě ženské finále kulinářské soutěže MasterChef Česko letos ovládla Veronika Danišová, kterou všichni znají pod přezdívkou Besky. V pořadu TALK! ji v úterý vyzpovídala moderátorka Rebecca Diatilová.

Veronika Danišová alias Besky si podmanila finále soutěže MasterChef Česko 2021. Už po výhře říkala, že se jí tím změní celý život a měla pravdu.

Výhra v soutěži jí změnila mimo jiné i denní režim. "Byla jsem dřív noční sova, pracovala jsem v noci a milovala jsem to. Teď je to úplně naopak, jsem ranní ptáče a mám přes den tolik povinností, že jsem ráda, když jdu spát v deset večer," popisuje Besky.

Původně Danišová vůbec neměla v plánu věnovat se gastronomii. "Chtěla jsem působit v branži marketingu, který jsem i vystudovala. Vaření byla jenom moje láska, koníček," vysvětlila vítězka. Po výhře MasterChefa nechala podnikání a zaměřuje se nyní na svoji kuchařskou kariéru.

Související obsah

​Její fanoušci můžou v květnu očekávat novou kuchařku, jejím názvem může být například Nebesky s Besky. Jedním z jejích snů je mít vlastní bistro. "Ale můj největší sen je mít vlastní pořad v televizi," říká Danišová. 

V pořadu TALK! prozradila i to, proč se jí říká Besky. "Je to z rodného příjmení Beskydiarová. Studovala jsem v Americe, kde to bylo těžké vyslovit, tak mi říkali Bee jako včelička. To rozhodně nejsem, jsem prostě Besky. To je rodinná přezdívka. Teď už jsem vdaná," říká vítězka.

Související obsah

Prstýnek ale nenosí hlavně kvůli dělání těsta. "Když jsem přišla domů po finále, tak manžel spal. Číslo jedna v podpoře byla moje máma," doplnila Besky s úsměvem.

Soutěžící z řad MasterChefa často říkají, že si v průběhu natáčení sáhli nejen na fyzické, ale i psychické dno. Besky to tak ale neměla. "Snažila jsem se stres eliminovat smíchem a postupně vypouštět emoce. Často jsem přišla domů a klidně se i rozplakala, vypustila vše a pak jsem šla do další výzvy fresh. Nešlo o život," popsala Besky. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz