Zajímavosti

Sázky, řev i nadávky. Jarka a Bára odhalily, jak jim Výměna změnila život

Ve středečním dílu Výměny manželek si Bára a Jarka vyzkoušely, jaké to je být v jiné rodině. Výměna jim změnila život a pohled na něj. Prozradily, co se u nich doma změnilo a jak žijí nyní.

"Manžel je docela nervák, ale dá se s ním vyjít. Co mi ale vadí je, že manžel je pořád na telefonu," takové instrukce našla Jarka po příchodu do jiné domácnosti. V té rodině tatínek moc nefungoval. Bára s Pavlem se do Výměny manželek přihlásili především proto, že se Pavel po příchodu z práce nezapojoval do chodu domácnosti a vše dělala jeho žena.

Jak to u nich vypadá dnes? "Já už jsem nastoupila do práce, takže manžel už funguje také. To se změnilo. Ale možná to bylo tím, že jsem byla na mateřské, takže on počítal s tím, že vše budu dělat já. Takže teď, když oba chodíme do práce, tak v péči o domácnost a děti střídáme. Jsem spokojená," prozradila Bára.

​Když byla v rodině náhradní maminka, začal se Pavel víc zapojovat. Velkým tématem byl také telefon, ale v tomto ohledu se moc věcí nezlepšilo, tatínek si tam totiž začal sázením na telefonu přivydělávat. "To se nezlepší, je to můj vedlejší příjem. Už to nedělám tolik, ale když čas mám, tak tam na tom telefonu jsem," prozradil Pavel.

Související obsah

​Bára oproti tomu Jarce Mezi osmi očima vyčetla, že se o své děti málo stará. "Já jsem byla hodně překvapená, jsem s dětmi totiž pořád. U nás ale neaplikujeme žádné řvaní či nadávky. U druhé rodiny bylo řvaní a ponižování na denním pořádku, podle toho, co mi říkal Pavel," odhalila Jarka.

Jarce s Tondou se zlepšil po Výměně vztah. "S manželem teď máme vztah, jako když jsme se seznámili. Je to ve všech ohledech lepší. Pochopil u Báry, že takovou ženu by asi nechtěl. Uječená, zvláštní, temperamentní. Utvrdila jsem se v tom, že jsem ráda za to, co mám. Neměnila bych nic," je šťastná Jarka.

Na celý rozhovor s Pavlem a Bárou se podívejte ve videu zde:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz