Zajímavosti

Výměna: Táňu nevěra vyčerpala. Jana odhalila, jak to dopadlo s Ondrou

Psychický nátlak, nervy na pochodu a nepříjemné odhalení. Tak vzpomíná Táňa na natáčení Výměny manželek. Nejvíc ji zasáhlo, když zjistila, že náhradní manžel Ondra podváděl svou partnerku Janu. Mezi osmi očima se shodli, že půjdou každý vlastní cestou. Jak to mezi nimi dopadlo?

Táňa měla pocit, že jí doma nikdo nepomáhá, a řešení našla v přihlášce do Výměny manželek. S manželem Kamilem vychovávají ve Frýdku-Místku 17letého Petra a 10letá dvojčata Martina a Ondru. Po účasti v reality show se jejich vztah prý neskutečně posunul.

"Uvědomila jsem si, že není potřeba uklízet dvacetkrát denně. Teď se mnohem radši věnuji rodině. Už vím, že nesmím křičet, já jsem fakt ječela. Jsem prostě taková jiná. Nejsem už ten typ, kterému vadí i mikina na zemi. Je rozdíl mezi bordelem a špínou," popisuje Táňa hlavní změny.

Na 10 dní strávených v domácnosti Jany a Ondry z Krnova nevzpomíná v nejlepším. Drtily ji hovory o nevěře, Ondra totiž partnerce zahýbal a Jana se o milence dozvěděla. 

Související obsah

"Blízko k tomu, aby mi ruply nervy, jsem měla vícekrát. Tak dvakrát třikrát určitě. Když se tam řešila nevěra, kterou nesnáším. Já se s Ondrou nehádala, ale bylo to tam spíš psychického rázu, jako že jsem byla vyčerpaná," pokračovala.

Ondra před kamerami tvrdil, že mu Jana byla nevěrná jako první. "Já jsem to udělal až teď. Ale dodnes lituji toho, že jsem to dopustil," dušoval se.

Jejich vztah už na konci Výměny krachnul. Oba pak zabojovali a vrátili se k sobě.

"Momentálně jsme spolu a zatím fungujeme tak, jak bychom měli. Hodně spolu mluvíme. Vždycky říkám známým, že mi Výměna otevřela oči, že je to snad lepší než manželská poradna," svěřila se Jana. "Možná jsme v sobě měli zlost, dusili to a nevěděli, jak si o tom promluvit. Měl na tom vinu on a měla jsem na tom vinu i já," dodala.

Táňa také postřehla, že Jana nemá ideální vztah s šestiletou dcerou Amálkou. Kvůli práci v hospodě, kde musela často zůstávat přes noc, na ni neměla čas. I to se teď ale změnilo.

Související obsah

"Změnila jsem práci, našla jsem si normální místo a každé odpoledne jsem doma. Spolu jsme i o víkendech. Trávíme teď víc času společně, už to není tak, že jsem po nocích v práci," pochvaluje si Jana.

Rodiny zůstávají v kontaktu, který je ale spíš sporadický. "Jana občas napíše manželovi, ale já ji prostě nemusím. To řeknu na férovku. Ondru k životu nepotřebuji, pro mě by nebyl ani dobrý kamarád. Jako člověk mě zklamal," uzavřela Táňa. 

Celou reportáž o Janě a Ondrovi si můžete pustit tady:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz