Krimi

Muž (23) v litoměřické nemocnici napadl personál. Sestru museli hospitalizovat

Muž (23) v litoměřické nemocnici napadl personál. Sestru museli hospitalizovat
Ilustrační fotografie Zdroj: AKTU.cz

Policisté zasahovali v pátek večer spolu se strážníky v litoměřické nemocnici. Tam měl 23letý pacient, kterého přivezli záchranáři, fyzicky napadnout zdravotnický personál. Sestra musela být dokonce hospitalizována.

Pacienta přivezla do litoměřické nemocnice záchranná služba v pátek večer. "Při převozu nejevil žádné známky agrese. Po chvíli, co ho sestra a lékařka začaly ošetřovat, tak se situace změnila a fyzicky je napadl," řekla TN.cz mluvčí Krajské zdravotní a. s. Jana Mrákotová.

Podle policistů se jednalo o 23letého cizince. "Napadení se odehrálo krátce po půl osmé na centrálním příjmu nemocnice," informovala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Související obsah

Muže poté policisté ve spolupráci se strážníky zadrželi. Podle mluvčí nemocnice musela být zdravotní sestra po napadení hospitalizována. "Pachatel skončil v policejní cele," doplnila Hyšplerová s tím, že je podezřelý z trestného činu výtržnictví. Případem se v současné době zabývají policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz