Domácí

Poznáte tohoto muže? Je podezřelý z poškození aut zdravotníků kladenské nemocnice

Neznámý pachatel poškodil na konci listopadu několik aut zdravotníků, která byla zaparkovaná v areálu kladenské nemocnice. Policie teď zveřejnila fotografie muže, který je z činu podezřelý.

Nepříjemné překvapení čekalo po službě na zdravotníky z Oblastní nemocnice Kladno. V noci 28. listopadu jim někdo poškodil auta. Podle informací nemocnice jich bylo 12, policie vyšetřuje poničení šesti vozů.

"Policie má nahlášeno šest poničených aut. Pokud jich bylo podle nemocnice dvanáct, tak zbylí majitelé poškození nenahlásili," uvedla pro redakci TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová. Neznámý pachatel auta poškrábal, propíchal jim gumy nebo zničil zrcátka. 

Podívejte se, jak vandal poničil auta zdravotníků:

Pachatel je zatím neznámý, policie skutek prošetřuje jako trestný čin poškození cizí věci a v případě dopadení pachateli hrozí až rok ve vězení.

Policisté nyní z kamerových záznamů získali podobu muže, který je podezřelý z poškození aut. V případě, že jej někdo na fotografiích pozná, by měl neprodleně kontaktovat policisty na bezplatné lince 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz