Domácí

Vítězem letošní SuperStar se stal Adam Pavlovčin

Vítězem letošního ročníku SuperStar se stal Adam Pavlovčin. Ve finále zazpíval písně Arcade od Duncana Laurence, Láska od Marcela Palondera a Skin od Rag'n'Bone Man, které ho vynesly na nejvyšší metu. Druhé místo podle hlasování diváků obsadila Elizabeth Kopecká, třetí se umístil Nikolas Bitkovskij a čtvrtá skončila Katarína Stohrová.

Čtveřice superfinalistů předvedla v závěrečném klání mimořádně zdařilé výkony. Katarína Stohrová, která v semifinále zpívala píseň od americké zpěvačky Laury Pergolizzi, podala podle Habery a Bagárové skvělý výkon. V Závěrečném superfinále zazpívala legendární baladu Nothing Else Matters od skupiny Metallica.

Nikolas Bitkovskij postoupil do finále s písní Watermelon Sugar od Harryho Stylese. Od Bagárové a Pagáčové se v posledním přímém přenosu dočkal velké pochvaly za interpretaci skladby od Caluma Scotta. Za zmínku stál jeho duet s Katarínou Stohrovou, se kterou společně zazpívali skladbu Na srdci od skupiny Slza. Ve finálovém večeru zazpíval písně I Want It That Way od Backstreet Boys a Anděl od skupiny Mirai.

Související obsah

Elizabeth Kopecká se do závěrečného večera probojovala s písní Always Remember Us This Way od Lady Gaga. Uznání od poroty sklidila mimo jiné za duet Petrem Jiranem a písní Časy se mění od Golden Kids. V závěrečném klání ji druhé místo zajistily skladby It Will Rain od Bruna Marse, V Stínu Kapradiny od Jany Kratochvílové a Stay od Ryhanny.

Vítěz letošního ročníku SuperStar Adam Pavlovčin si finále vyzpíval díky skladbě Another od Toma Odella. Podle Leoše Mareše byl Adam největším favoritem soutěže. Vítězství v soutěži mu zajistily skladby Arcade od Duncana Laurence, Láska od Marcela Palondera a Skin od Rag'n'Bone Man. "Beru to jako vítezství nejen pro sebe, ale i ostatních tam venku. Strašně moc děkuju. Zůstaňte sami sebou, protože se to vyplatí. Děkuji porotě, že mě posunula až sem, ale také rodině a blízkým, kteří mi celou dobu drželi palce." pronesl po slavnostním vyhlášení dojatý vítěz Adam Pavlovčin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz