Zajímavosti

Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin: Promluvil o velké oslavě a svých plánech

Desátou řadu Česko Slovenské SuperStar vyhrál 26letý Adam Pavlovčin ze Slovenska. Jeden z největších talentů v celé historii pěvecké show, jak o něm řekli porotci, přišel pár hodin po vyhlášení do Snídaně s Novou. Kromě jiného prozradil, na co se teď jeho fanoušci mohou těšit.

Pavlovčin si první místo v SuperStar 2021 ve finále vyzpíval skladbami Arcade od Duncana Laurence, Láska od Marcela Palondera a Skin od Rag'n'Bone Man. Už od začátku soutěže patřil k největším favoritům.

Obrovský talent ze slovenské Senice slavil téměř celou noc. "Stále je to čerstvé, přijde mi to jako jeden den. Určitě vidíte, že jsem moc nespal, tak hodinu až dvě. Ještě ta oslava neskončila," smál se ve Snídani s Novou.

"Postupně mi to všechno dochází. Upřímně jsem se úplně rozplakal v taxíku, když jsem byl na cestě domů. Protože ještě před lidmi se člověk drží, ale když je potom sám, tak mu to všechno dojde a všechny emoce se spustí. Takže už jsem to všechno vyplavil a teď už si to užívám," pokračoval Pavlovčin.

Související obsah

Bratr herečky Radky Pavlovčinové, kvůli které se Miroslav Etzler rozvedl s Vilmou Cibulkovou, už pár zkušeností s vystupováním měl. "Byly to nějaké menší koncerty, ale nic většího. Studoval jsem chvíli zpěv v Londýně, stihl jsem si udělat bakaláře, než se všechno zavřelo. Ta soutěž mi dala hrozně moc. Na castingu se mi třásly ruce na klavíru a včera už se netřásly," vysvětlil.

Podle svých slov konečně pochopil, proč se vítězové SuperStar po konci soutěže téměř pokaždé na nějaký čas odmlčeli.

"Já si taky vezmu asi týden chviličku pro sebe, trošku se zavřu doma, oddychnu si a potom první věc bude, že se znovu zavřu a budu psát svoje věci. První plán je nahrát album s písněmi, které jsem zpíval v soutěži, to je taková tradice. A potom přijdou ty autorské," uzavřel Pavlovčin.

Druhé místo v SuperStar 2021 podle hlasování diváků obsadila Elizabeth Kopecká, třetí se umístil Nikolas Bitkovskij a čtvrtá skončila Katarína Stohrová.

Připomeňte si nedělní vyhlášení Česko Slovenské SuperStar:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz