Zahraničí

Zmizení Maddie: Podezřelý měl před jejím únosem znásilnit mladou ženu

Zmizení Maddie: Podezřelý měl před jejím únosem znásilnit mladou ženu
Zdroj: Profimedia

Usvědčený pedofil Christian Brückner, kterého německá policie podezřívá z únosu a vraždy Madeleine McCannové, se měl dopustit dalšího zrůdného činu. Tři roky před zmizením dívenky údajně znásilnil 20letou turistickou průvodkyni Hazel Behanovou z Irska. Kriminalisté se ho chystají obvinit.

Němečtí kriminalisté obviní 45letého sexuálního násilníka Christiana Brücknera ze znásilnění mladé Irky Hazel Behanové. Informoval o tom portál The Sun s tím, že vyšetřování by mělo skončit v prvních týdnech příštího roku.

Na mladou ženu měl Brückner zaútočit v roce 2004 v portugalském Algarve, odkud o tři roky později beze stopy zmizela Madeleine McCannová. Němec je od loňského jara hlavním podezřelým z jejího únosu.

Behanové bylo 20 let a živila se jako průvodkyně turistů. Brückner si od podzimu 2020 odpykává sedmiletý trest za znásilnění americké seniorky, kterého se rovněž dopustil v populární portugalské destinaci.

Související obsah

Mezi lety 1995 a 2007 tam žil a peníze si vydělával různými brigádami, často na hraně zákona. Dokonce měl vykrádat hotelové pokoje.

Z jednoho z nich se 3. května 2007 vypařila tříletá Madeleine McCannová. Podle německé prokuratury existují nezvratné důkazy, že za jejím zmizením stojí Brückner. Na jejich shromažďování a ověřování se podílí i britská a portugalská policie.

Podívejte se na reportáž TV Nova o podezřelém z únosu Maddie:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz