Domácí

Brzobohatý prolomil mlčení, poprvé se vyjádřil k rozpadu manželství

Ondřej Gregor Brzobohatý se poprvé oficiálně vyjádřil k rozpadu vztahu s manželkou Taťánou. Známý hudebník informaci potvrdil na svém instagramu, zároveň ale vyvrátil některé spekulace.

S první informací o krachu vztahu Ondřeje a Taťány přišel na začátku týdne portál Blesk s odvoláním na zdroje ze svého okolí. Paparazzi hudeníka navíc několikrát přistihli s půvabnou tanečnicí Zuzanou Pilnou.

Manželé se nyní rozhodli přiznat barvu a Ondřej Gregor Brzobohatý se ke spekulacím vyjádřil na svém instagramu. "Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému," píše v příspěvku.

Související obsah

https://www.instagram.com/p/CXyqOPqMQwh/

Pár ale bližší informace ohledně důvodu jejich rozvodu nechce veřejnosti sdělovat. "Chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu," nastínil Brzobohatý.

Příspěvek přidala na sociální sítě i sama Taťána, v příspěvku přibyla jedna věta navíc. "Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě, a já to respektuji," píše se v příspěvku bývalé Miss World. Vypadá to tak, že tím, kdo se rozhodl ze společného svazku odejít, je právě Ondřej.

https://www.instagram.com/p/CXyseCrKrPw/

Manželé spolu začali randit kolem roku 2013, svatbu měli v létě 2016 ve Strahovském klášteře v Praze. Slavný pár už dokonce údajně ani nebydlí pohromadě, ve smíchovském bytě zůstala Miss World z roku 2006 sama. Svůj nový objev si Ondřej Gregor Brzobohatý před dvěma týdny odvezl do příbytku na Malé Straně.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz