Domácí

Oblíbený herec po měsíci opustil nemocnici. Fanouškům poslal dojemný vzkaz

Oblíbený herec po měsíci opustil nemocnici. Fanouškům poslal dojemný vzkaz
Zdroj: Instagram @mireketzler

Herec oblíbených seriálů televize Nova Miroslav Etzler byl po více než měsíci propuštěn z nemocnice, kde zápasil s těžkým průběhem covidu-19. Ve středu poslal od vánočního stromečku dojemný vzkaz svým fanouškům.

Miroslav Etzler je konečně doma z nemocnice. Herec poslední měsíc strávil na jednotce intenzivní péče, kde bojoval s těžkým průběhem covidu-19. Vše dobře dopadlo a v úterý ho lékaři konečně propustili domů. Vánoční svátky tak může oslavit se svou rodinou.

"Tak, měl jsem štěstí! Velké štěstí! Určitě na podporu své partnerky Helči Bartalošové a úžasného Sama. Na podporu přátel. Na skvělou péči týmů lékařů a veškerého zdravotního personálu v nemocnici v České Lípě, kde jsem byl prakticky celý měsíc," píše herec v popisku u dojemného videa od vánočního stromečku.

"Tady chci z celé své podstaty poděkovat Vám. Nikdy bych nevěřil, že je možné na sociální síti být tolik podporován. Dostávat tolik neuvěřitelně pozitivních a motivačních zpráv. I díky nim jsem doma," dodává herec.

Související obsah

Na Miroslavu Etzlerovi je každopádně vidět, že stále není úplně zdravý, ačkoliv se obejde bez kyslíku. "Plíce budou bojovat ještě dlouho, ale bez kyslíku to snad už zvládnu. Nevím, jak poděkovat. Jsem vám neskonale vděčný," píše v příspěvku na instagramu.

Etzler ležel na covidovém oddělení v českolipské nemocnici, kam byl převezen už v polovině listopadu. Herec už před časem poděkoval zdravotnickému personálu za jeho péči a profesionalitu. Během své hospitalizace se stal také terčem útoků některých lidí, protože není očkovaný. Po své zkušenosti s nemocí tvrdí, že je to jedna z největších chyb, kterou udělal. "Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to," napsal už dříve.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz