Koronavirus

Americká učitelka strávila let na záchodě, aby nikoho nenakazila

Americká učitelka strávila let na záchodě, aby nikoho nenakazila
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

V dobrovolné izolaci na záchodě strávila pět hodin americká učitelka, která měla za letu pozitivní test na covid. Nechtěla nikoho nakazit.

Marisa Fotieová letěla před Vánoci z Chicaga do islandského Reykjavíku. V půlce letu jí začalo škrábat v krku, tak si na toaletě udělala antigenní test, který si vezla v kabelce. Vyšel jí pozitivní, popsala neobvyklý příběh televize NBC.

Žena zůstala na WC, kde strávila pět hodin do přistání. “V letadle bylo 150 lidí, největší strach jsem měla z toho, že někoho nakazím,“ řekla Fotieová, která je dle svých slov očkovaná posilující dávkou a před vstupem do letadla měla dva negativní PCR testy.

Související obsah

​Jedna z letušek společnosti Icelandair jí přinesla jídlo a pití a chodila ji kontrolovat. Učitelka natočila ze své cesty v kabince na mobil video, ve kterém mimo jiné letušce poděkovala. Když ho zveřejnila na sociální síti, pustily si ho přes čtyři milióny lidí.

Po přistání na Islandu putovala Fotieová do karantény v hotelu. Po velkém úspěchu snímku ze záchodu si krátí čas natáčením videí o tom, jak prožívá izolaci v hotelovém pokoji.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz