Zajímavosti

Rok 2022 v Česku podle numerologie: Vše se bude měnit. Neriskujte

Rok 2022 v Česku podle numerologie: Vše se bude měnit. Neriskujte
Zdroj: Getty Images

Podle čísel může rok 2022 vypadat magicky, však je také pod šťastným číslem šest. Přesto Česko podle numerologie mají čekat změny. Proto by lidé neměli zbytečně riskovat. Držte se svých jistot a hodně se smějte, radí numeroložka.

Rok 2022 je pod vibrací čísla šest. "Šestka vyhledává vše, co je krásné a harmonické, přesto to však bude stále něčím narušováno. Ale je to jen proto, abychom se zaměřili na drobnosti a vystačili si s minimem," začíná numerologický rozbor roku numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Podle ní je v roce 2022 nejdůležitější silná a stabilní psychika. "Emocionální výkyvy a obavy z čehokoli vám uberou na fyzické energii i na chuti do života. Smějte se každý den, předejdete tak vyčerpání a různým typům závislostí. Udržte si sílu ducha, i když vše ostatní bude pohyblivé, nepředvídatelné a labilní," doporučuje numeroložka.

Od října 2020 do ledna 2023 podle ní prochází Česká republika neustálými změnami, proto nic nemůže být dlouhodobě v klidu a stabilní. "Od prosince 2021 do července 2022 nelze vybudovat základy na vratkém podloží, neočekávejme tedy něco, co by bylo perspektivní," upozorňuje Lippertová Suchardová. Vše je prý zatím jen krátkodobě fungující a použitelné, navenek i uvnitř je většina zhoubná a destrukční.

Související obsah

​Tato čísla tedy podle ní mohou sloužit k tomu, aby se lidé pozastavili, zklidnili, nadechli a cítili všechno jinak, silněji a přitom jemněji. "Dokážeme rozlišit pravdu a iluzi, přítele a falešného hráče, kvalitu a brak. Naučte se správně dýchat, pak vás nikdo a nic nerozhodí, navíc poznáte své skryté kvality a dary," motivuje numeroložka.

V období od července 2022 do ledna 2023 se pak podle ní vše probudí a zrychlí. "Léto, slunce a cestování nám pomůže k tomu, abychom se dokázali rozhodnout v důležitých životních událostech týkajících se práce, bydlení a vztahů. Velký podíl na tom, pro co se rozhodneme, bude mít právě okolní dění a převážně nová nastavení, politická, firemní či rodinná," doplňuje.

V prvních třech měsících roku 2022 má být na vrcholu komunikace. "Můžete si zlepšit život tím, že se rozmluvíte a vyjádříte přesně to, o co vám jde. Také bedlivě sledujte komunikaci ostatních. Mnoho lidí může zneužívat slova ke svému prospěchu, ať ve stylu zastrašování nebo okouzlujícím způsobem," nastiňuje Lippertová Suchardová.

Související obsah

​​Podle numerologie byste se měli od dubna do července věnovat sobě, práci, rodině, domovu a zdraví. "Vše uveďte do stavu klidu a míru, stabilizujte a moc neriskujte. Vnější události nám mohou připravit další nemilá překvapení právě v odepření, ubrání, zrušení anebo zdražení něčeho, co považujeme za nezbytné. Ačkoli jsou to stresové situace, budete-li držet při sobě, zvládnete to," říká numeroložka.

Čísla podle ní mají šťastný konec, můžete svou vůlí začít žít nově a jinak. "Může se stát i to, že Českou republiku bude chtít někdo využít anebo natlačit do něčeho, co se nás netýká. Pokud však budou odpovědní lidé táhnout za jeden provaz, a hlavně v náš prospěch, pak se vyhneme pozdějším útrapám," popisuje.

Od července do října je podle ní období moudrých rozhodnutí, ať v soukromí, v podnicích anebo ve vládě. "Pokud se budeme řídit zkušenostmi z dob minulých a dokážeme vidět skutečnou realitu, pak se může zrodit něco nového, co bude důmyslné, životaschopné a praktické," poukazuje na lepší zítřky numeroložka. Upozorňuje ale, že pokud místo moudrosti zavládne hloupost, pak se mohou čísla opřít do fyzické agrese.

​Od října do prosince roku 2022 se podle ní má odehrát něco zásadního a nečekaného. "Celý rok 2022 je pro Česko ve znamení střídajících se lidí na důležitých postech. Jde spíše o boj, ať agresivní anebo vedený nevinně a záludně. A toto se téma se právě v poslední čtvrtině roku znásobí a zviditelní," uvádí Lippertová Suchardová.

V roce 2022 má navíc podle ní psychika hlavní vliv na tělesnou kondici lidí. "Můžete být smutní a lítostiví, pak bude křehký i váš imunitní systém a tělo může cokoli napadnout a požírat. Je načase začít s očistou a nastavením jídelníčku. Pokud o sebe budete pečovat, radovat se a nepřejídat se, pak nemá absolutní šanci se vás něco zmocnit a likvidovat vás," uzavírá numeroložka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz