Zajímavosti

Ordinace v růžové zahradě 2 se vrací na obrazovky TV Nova. Už ve čtvrtek

Nejúspěšnější seriálový projekt televize Nova, Ordinace v růžové zahradě 2, se pouze na tento čtvrtek vrátí na televizní obrazovky. Diváci stanice Nova Gold se tak budou moci opět shledat se svými oblíbenými hrdiny z kamenické nemocnice. A seznámí se i s novými postavami, které dějem řádně zamíchají!

Nova Gold tento čtvrtek uvede první díl nové řady seriálu z nemocničního prostředí, kterou exkluzivně uvádí Voyo. Ve zcela mimořádné televizní ochutnávce tak mohou diváci nahlédnout do vývoje dramatických osudů kamenických zdravotníků. Pouze a jen tento čtvrtek 13. ledna od 20:15 na Nova Gold.

Je tomu už rok, co zdravotní sestra Radka nechala stát před svatebním oltářem slavného fotbalistu kvůli lékaři Vojtovi a kdy naopak Bibi a Patrik uzavřeli původně neplánovaný sňatek. Oba páry přesto zůstaly pohromadě, takže diváci se kromě dramatických situací z nemocničního prostředí dočkají také romantiky a lásky. 

Související obsah

​Mohlo by se zdát, že v životech známých postav vše zůstává při starém. Přesto na diváky v úvodu čeká velké překvapení. Primář Leoš Mára se opět rád napije, i když by to vzhledem ke své proslulé drogové minulosti dělat neměl. O tom se ostatně přesvědčí sám, když se jednoho rána po proflámované noci probudí v posteli své bývalé manželky Dariny, rázné finanční ředitelky nemocnice.

​"Natáčet postelové scény není zálibou snad žádného herce. Tentokrát jsme se však se štábem celkem bavili, takže se to dalo v pohodě zvládnout. Ocitnout se v posteli se svým seriálovým exmanželem je totiž spíš k smíchu, zvlášť když ho hraje Robert. S ním jsem normálně zvyklá se utkávat před kamerou slovně, nikoli fyzicky. Doufám, že se u naší 'erotické' scény stejně pobaví i diváci," komentuje zmíněnou scénu představitelka Dariny, Mahulena Bočanová.

Související obsah

​Kromě zavedených tváří děj seriálu oživí také příchod nových hrdinů: lékařky Sandry (Sarah Haváčová), lékaře Roberta (Daniel Tůma), policisty Libora (Martin Kraus) a servírky Moniky (Pavla Dostálová). "Věřím, že nové obsazení diváky zaujme. Všichni jsou talentovaní, dobře hrají a s Ordinací se rychle sžili," říká k novým seriálovým postavám kreativní producentka Simona Matásková.

V pilotním dílu nové řady oblíbeného seriálu, který zcela mimořádně uvádí Nova Gold (jinak je dostupný výhradně předplatitelům Voyo), na diváky hned v úvodu čeká dramatická scéna. Jedna z hlavních postav je shozena z mostu do Vltavy.

O jakou postavu se jedná a zda nebezpečný pád přežije, mohou diváci zjistit už tento týden, kdy se Ordinace dočasně vrátí na televizní obrazovky.

Ordinace v Růžové zahradě 2 otevře své brány televizním divákům pouze tento čtvrtek 13. ledna od 20:15 na Nova Gold.

Povídejte se na reportáž, o co v další sérii Ordinace jde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz