Zajímavosti

Ztratila jsem nejlepšího chlapa, smutní Jana po Výměně manželek

Středeční Výměna manželek vygradovala slzami a sprostými nadávkami Mezi osmi očima. Po vypjaté Výměně se v rodinách leccos změnilo. Jana i Blanka v rozhovorech prozradily, jak žijí dnes.

Nejvíc středeční díl Výměny manželek zasáhl do rodiny Jany a Vráti. "S manželem spolu nejsme už rok. Já jsem s holkami zůstala doma a manžel se odstěhoval. Jsme v kontaktu a zůstali jsme nejlepší přátelé," popisuje život po Výměně Jana.

Jana přiznává, že Výměna i následný rozchod s manželem jí pomohly ke změně, která byla potřeba. "I děti řekly, že po Výměně jsem se hodně zlepšila, vidí to i manžel. On říká, že náš rozchod mě hodně změnil k lepšímu. Takže jsem to asi potřebovala," myslí si Jana.

Související obsah

Popsala, že se změnil i její vztah s dcerami. "Mám se super, věnuju se mnohem víc dětem. Chodíme i na výlety, ty děti mě potřebují," vysvětluje Jana. Podle ní se všechno mělo stát, aby si to uvědomila. "Ztratila jsem nejlepšího chlapa, ale získala nejlepšího přítele," uzavírá.

​Na druhé straně se rodinná situace také vylepšila. Blanka s Mirkem zažívali už několik let před Výměnou velkou krizi, která směřovala k rozchodu. Blanka se upnula na děti a trochu si je rozmazlila. To se podle ní po Výměně změnilo.

Související obsah

"Můj vztah s Mirkem se zlepšil. Všechno jsme si vysvětlili a od té doby žádné problémy nebyly. Asi nám to pomohlo a Výměna nám otevřela oči," myslí si Blanka. Děti už jsou také samostatnější než dříve. "Začala jsem chodit do práce a děti se ode mě odpoutaly. Všichni museli začít fungovat jako při Výměně," podotýká Blanka. 

Blanka pochopila, proč je Vráťa takový nervák! Celý rozhovor s ní:

Blanka a Jana jsou spolu a dětmi občas v kontaktu. "Na holky od Jany vzpomínám v dobrém dodnes," uzavírá Blanka.

Pokud jste tento díl nestihli, můžete si ho zpětně pustit na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz