Zajímavosti

Blíží se lednový úplněk v Raku. Ženy jsou v ohrožení

Blíží se lednový úplněk v Raku. Ženy jsou v ohrožení
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Lednový úplněk v Raku bude kulminovat 48 minut po úterní půlnoci. Podle astrologie velmi ovlivní emoce lidí. Na povrch mohou vystoupit partnerské problémy. Tentokrát jsou podle astroložky ohroženy ženské orgány.

Úplněk v Raku 18. ledna v 00:48 bude mimořádně zářivý. Podle lidových pověr se mu říká vlčí, protože v mrazivé lednové noci při něm hladoví vlci vyjí na Měsíc. Vlčí úplněk dá do popředí rodinu a lásku, a to i po stránce astrologické.

"Půjde tentokrát o emocionální úplněk, kdy v popředí budou city, láska a rodina. Ale může se projevit i přecitlivělost s rychlým střídáním nálad," popisuje astroložka Hana Černá. Podle ní se mohou sice objevit partnerské nebo rodinné problémy, ale také bude šance je dobře urovnat.

Související obsah

"Dávejte pozor na vyřčená slova, pod vlivem úplňku v Raku lidé jen tak nezapomenou na křivdu, která jim byla způsobena. Vše si dlouho pamatují," upozorňuje Černá. Podle ní však lze tuto vlastnost Raka využít i v dobrém, třeba k vyznání lásky a k ocenění partnera i dětí.

Nechte si sestavit horoskop na míru!

Také by se v době úplňku lidem mělo dařit profesně. "Po stránce numerologické vám úplněk opět dodává citlivost až přecitlivělost, přemýšlivost a období vhodné pro studium, vše si lépe zapamatujete," podotýká Černá. Měli byste být spíš sami a přemýšlet nad tím, čeho chcete v životě dosáhnout. 

Související obsah

​Po zdravotní stránce úplněk bude ovlivňovat sliznice, žaludek, žluč a zažívání. "Také jsou ohrožena játra, takže je třeba je v tomto období chránit a příliš nezatěžovat těžkými jídly a alkoholem. Také se lidem mohou zhoršit revmatické problémy," nastiňuje astroložka.

Podle ní jsou však v tomto období více ohrožené ženy, protože úplněk může mít vliv i na prsa, dělohu a vaječníky. "Ženám se doporučuje péče o dekolt. Pleť lépe přijme výživné látky," radí Černá a během úplňku nedoporučuje lékařské zákroky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz