Zajímavosti

Love Island: Sam a Naomi konečně spolu. Čeká je velký životní krok

Love Island: Sam a Naomi konečně spolu. Čeká je velký životní krok
Sam a Naomi v Praze Zdroj: Se svolením Naomi Adachi

Velké stěhování z Dánska do Prahy čeká bývalého účastníka Love Islandu Sama. Bude tak mít možnost vídat se mnohem víc s Naomi, se kterou k sobě mají stále blíž a blíž. Ani jeden nevylučuje, že spolu nakonec skončí jako pár.

Když opustili společně vilu Love Island, tak měli být párem, který měl mít z pěti zbylých nejmenší šanci na lásku. Navíc tuto dvojici rozdělovala velká vzdálenost. To se ale nyní u Naomi a Sama pravděpodobně změní.

"Když jsem odešel z Love Islandu, tak jsem získal mnoho kontaktů v Praze. S Naomi jsme řešili, že dostanu možnost přestěhovat se na tři měsíce do Prahy, pokud dokončím stáž. Pak uvidím, jak se bude život v Praze vyvíjet," nastínil pro TN.cz Sam, který momentálně studuje v Dánsku.

Související obsah

​Vztah s Naomi mají sice zatím na kamarádské úrovni, ale fanoušci jim stále fandí a věří, že se dají dohromady. "Občas si píšeme, ale teď ten vztah moc dál neposouváme. Mohlo by se to změnit, to ještě uvidíme. Necháváme to otevřené. Nikdy by mě nenapadlo, že najdu někoho, s kým budu mít tak silné pouto jako právě s Naomi," nechal se slyšet Sam. 

Naomi je z této novinky nadšená. "Je to určitě dobrá zpráva. Bavili jsme se o tom už déle, ale myslela jsem, že to nepůjde. Budeme se konečně vídat častěji," raduje se Naomi s tím, že je sama zvědavá, jak se jejich vztah posune. "Nebráním se vůbec ničemu. Náš vztah je osobitý a neustále se vyvíjí," nechává si Naomi dveře otevřené. 

Související obsah

​V minulém týdnu to už byly dva měsíce od velkého finále Love Islandu. 14. listopadu vyhrál pohádkovou výhru pár Martin a Laura, kteří si získali sympatie diváků už v prvních týdnech dvouměsíční reality show. Stále jsou spolu, stejně jako Pítr s Gábi a Nikol s Vildou, kteří ve finále stanuli proti vítěznému páru.

Podívejte se na sestřih nejžhavějších momentů Love Islandu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz