Zajímavosti

Lela prolomila dlouhé mlčení! Všechno prý bylo jinak

Lela prolomila dlouhé mlčení! Všechno prý bylo jinak
Karlos Vémola a Lela Ceterová Zdroj: Profimedia

Vztah plný bouří. I tak by se dalo popsat to, co mají doma Lela Ceterová a Karlos Vémola. Po rozchodu a oboustranném osočení z nevěry se nakonec zase vrátili k sobě. Lela konečně prolomila mlčení a řekla, jak to celé podle ní bylo.

Drama ve Vémolandu na sebe strhlo pozornost. Po dvou týdnech promluvila Lela Ceterová o rozchodu s Karlosem Vémolou a o údajné nevěře. "Nejraději bych mlčela a zachovala si noblesu, ale to, co se děje, je už příliš, a proto musím říct věci ze svého pohledu," svěřila se Ceterová pro Blesk.cz.

Podle její zpovědi vztah s Karlosem nebyl v pořádku už delší dobu. "Pokud Karlos nemůže trénovat a zápasit, není v klidu. Je nervózní, neklidný a rozhodí ho cokoliv. Důsledkem je, že jeho náladu odnáší nejbližší. Přestože jsem se snažila být tolerantní, nezvládala jsem to," popisuje potíže ve vztahu Lela.

Související obsah

​"Byla jsem po porodu a poznamenalo mě, když mě museli akutně operovat. Absolutně jsem nebyla ve své kůži," vysvětluje s tím, že ji trápilo, že byl Karlos málo doma. "Rozhodla jsem se, že s dětmi odejdu kvůli nám, ne kvůli někomu jinému. Samozřejmě, i přes větší klid a pohodu pro mě, Karlose a děti," doplňuje.

K nevěře, ze které ji obvinil Karlos, se vyjádřila dost razantně. "Ne, nemám a ani jsem neměla žádného milence! A to ani českého, ani slovenského, jak jsem se o sobě dočetla," důrazně odmítá nařčení Lela, ale přiznává, že chtěla pomoct s bydlením od Karlosova kamaráda, který jí chtěl prý jen podat pomocnou ruku.

Nabídl jí pomoc

Jenže jen u pomoci nezůstalo. "Povídal mi o hádkách a problémech u něj doma. Litovala jsem ho, že žije ve špatném manželství. Stále mi tvrdil, že se chystá opustit manželku a zapřísáhl se, že jejich sexuální život je dlouhodobě na bodu mrazu," říká Ceterová.

Související obsah

Přiznala, že jí nabízel mnoho věcí. "Nabízel mi dovolenou, pomoc s bydlením, koupil mi diamantový prsten. Ten jsem chtěla vrátit a stále chci. Nestojím o dárky, vydělávám si dobře i sama," stojí za svým Lela.

Kontaktovala prý i jeho ženu, chtěla se jí omluvit. "Později jsem viděla z jeho strany, že mu šlo o víc než být jen kamarád," dodává a tvrdí, že ji zmanipuloval a lhal jí i své ženě.

"Sebral mi telefon, protože se bál, že pravda vyjde najevo. Neměli jsme spolu nic intimního, i když měl sexuální narážky. Navíc technicky by intimita nebyla možná kvůli porodu a další operaci," dodává.

Šťastný konec

S Karlosem si prý doma už konečně všechno vysvětlili. "Budeme nadále fungovat jako rodina. Za toto bych se chtěla Karlosovi omluvit. Promiň, miluji tě," uzavírá Lela.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz