Tak to nikdo nečekal. Vémola oznámil rozchod. Lela mi byla nevěrná, říká

Populární zápasník MMA Karlos Vémola informoval, že se svou přítelkyní Lelou Ceterovou už netvoří pár. Jako důvod uvedl rodák z Olomouce nevěru, které se dopustila jeho partnerka. Pomyslné parohy mu navíc měla nasadit s jeho velmi dobrým kamarádem. Ceterová ovšem nevěru popřela.

"Nikdy neperu prádlo na sociálních sítích, ale dneska bohužel nemůžu jinak," řekl Vémola v živém přenosu na svém instagramu v noci z pondělí na úterý. Následně oznámil, že jeho vztah s Lelou Ceterovou je u konce.

"Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem. Je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád," uvedl šestatřicetiletý zápasník. A prozradil i to, proč se rozhodl věc řešit veřejně. "Ona chce teď všude na sociálních sítích dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále."

Související obsah

​I toto obvinění ale vysvětlil. "Dovedete si představit, když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, takže facky začnou lítat. Facku dostal jenom on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase. Za to, že si hraje na kamaráda," popsal detaily nepříjemné události. "Lely jsem se ani nedotkl," doplnil.

"Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona, že si vydělává instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda. Jenže Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila," nenechal si pro sebe ani to, jak na údajnou nevěru přišel.

"Nejsem žádný svatoušek, ale mít ženu v nemocnici, se dvěma dětmi doma a chodit za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny," nenechal na svém již bývalém kamarádovi nit suchou. Nezapomněl ani mezi řečí uvést jeho jméno. Tím, kdo ho s jeho partnerkou měl podvádět, by tak měl být Vít Kaiser. 

Související obsah

​Úspěšný MMA fighter a jeho partnerka Ceterová se už v minulosti jednou rozešli, a to kvůli Vémolově nevěře. Poté se k sobě vrátili. Mají spolu dvě děti dceru Lily a syna Rockyho, který se narodil v prosinci minulého roku. "Já Lelu nesmírně miluju, svoje děti miluju. Ať o mně budete číst cokoli, jak jí ubližuju, podvádím ji a tak dále, já na to nebudu reagovat. I když jsem udělal spoustu chyb, tohle je oficiálně konec mě a Lely Ceterové. Mrzí mě to vůči našim dětem, mrzí mě to vůči paní Kaiserové a jejím dětem," uzavřel.​

Celé video měl Vémola několik hodin uložené na svém profilu, ale během dne ho později smazal. K situaci se během dne vyjádřila i Ceterová, která nevěru popřela. "S pánem, kterého vzpomíná Karlos, máme výhradně pracovní vztahy a Karlos také, proto této situaci nerozumím," řekla pro web markiza.sk.

Pravdou nemusí být ani Vémolou zmiňované facky, které měl uštědřit Vítu Kaiserovi. "Všechno jsou to lži! Budeme se bránit, už to řešíme s právníky a klidně to dokážeme," uvedla Kaiserova žena Kamila pro expres.cz. "On se s ním vůbec teď ani neviděl, byl celou dobu se mnou a v práci. Navíc kdyby pan Vémola někoho zfackoval, bylo by to asi vidět, a on pořád vypadá dobře," dodala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

LaLiga: Real Betis rozstřílel Deportivo Alavés 4:0

Úterní zápasy španělské ligy přinesly přesvědčivé vítězství Realu Betis, který drží v LaLize třetí místo, dvěma góly přispěl útočník Iglesias. Druhé utkání mezi předposledním Cádizem a Espanyolem ze středu tabulky pak přineslo strhující závěr. Za stavu 1:1 VAR neuznal druhý gól Negredovi. V 91. minutě šel Cádiz přeci jen do vedení, když se trefil Alejo. Sudí nastavil dlouhých šest minut, a to Espanyolu stačilo, v samotném závěru srovnal Raul de Tomas a zachránil jeden bod za remízu. Výsledky: Real Betis – Deportivo Alavés 4:0 ( 11. Iglesias, 29. Canales, 41. Iglesias, 55. Juanmi), Cádiz CF – Espanyol Barcelona 2:1 ( 55. Negredo, 91. I. Alejo– 10. Morlanes, 96. R. de Tomas)