Zajímavosti

Bývalá přítelkyně Kazmy přiznala, že se stále stýkají. Ví, co bude dál

Modelka a influencerka Andrea Kalousová v úterním pořadu TALK! odhalila, že se pořád vídá se svým ex Kazmou. Také prozradila, kolik peněz jí jde ze sociálních sítí.

Andrea ​Kalousová promluvila o svém vztahu s internetovým bavičem Kamilem Bartoškem, který je známý spíš pod přezdívkou Kazma. Nerozlučná dvojka se začátkem loňského listopadu po několika letech rozešla.

"Teď spolu děláme spolu projekt, takže jsme v pohodě," řekla Kalousová, a tak i prozradila, že se spolu stále vídají. A co dalšího od Kazmy přijde? "Já to vím, ale nemůžu říct," směje se účastnice televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Nový vztah ale zatím na obzoru není. ​"Jsem single a čekám. Jsem otevřená tomu někoho poznat. Jsem vztahový typ, mám ráda, když jsou na věci dva. A je pro mě důležité, aby byla sranda," popisuje, co by si představovala. Nutno dodat, že sranda s jejím ex jistě byla.

Související obsah

​A kdo vlastně má u sympatické krásky šanci? "Ve vztahu jsem trošku přísavka, která chce být s klukem pořád. Chodí mi hodně zpráv s pozváním na rande, ale přece nechceš jít někam s člověkem, kterého vůbec neznáš. Nechci, aby si na mě někdo počíhal, ale líbí se mi spíš osudová setkání," odhalila modelka.

"Modeling je v dnešní době hodně provázaný s instagramem. Některé kampaně se přímo fotí s tím, že to budu promovat na svém instagramovém profilu. Ze sociálních sítí mi jde až 70 procent příjmů," odhaduje Kalousová. Číslo se podle ní zvyšuje spolu s nárůstem sledujících.

Související obsah

​O moderátoru Vojtovi Drahokoupilovi se poslední dobou hodně mluví v souvislosti se Survivorem, odkud v prvním týdnu odstoupil kvůli psychickým potížím. "Říkala jsem mu, že to není žádná ostuda. Pokud má někdo psychické problémy, nemělo by se to znevažovat. Pokud odešel, musel se cítit tak špatně, že nemohl jinak," myslí si Kalousová, která s ním má přátelský vztah.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz