Zajímavosti

Výměna manželek: Naďa prozradila, co děti práskly mimo kamery

Výměna manželek tentokrát přinesla slzy, a to nejen u žen. Mezi osmi očima se plakalo, ale také padaly sliby na lepší zítřky. Jeden z párů se tam dokonce zasnoubil. Jak žijí rodiny Gabriely a Nadi teď a co kamery nezachytily?

Od Výměny Gabriela s Davidem očekávali, že jim pomůže s jejich nabouraným vztahem. Při pobytu se ale udály věci, které s jejich vztahem ještě více zamávaly. "Bylo to psychicky hrozné pro mě i manžela. Dlouho jsme se s tím srovnávali," řekla Gabriela.

Gabriela přiznala, že její rodiče nikdy neviděli vnoučata. Po Výměně se ale rozhodla, že za nimi pojedou. "Byli jsme tam na tři dny s celou rodinou. Skončilo to. Myslela jsem, že když rodičům ukážu děti a manžela, tak že si řeknou, že žiju život, jak bych měla. Snažila jsem se. Rodiče uráželi moje děti i Davida," popsala rodinné setkání po letech Gabriela.

Související obsah

​Problémem v domácnosti byla i Davidova výbušnost. Podle Gabriely se to hodně zlepšilo. "Holky tím, jak jezdí na intr, tak si s tátou o víkendu povídají líp než dřív. S kluky si David i hraje, je to lepší," nastínila Gabriela. Dle jejích slov jim Výměna pomohla. "Jediný člověk, na kterého se můžu spolehnout, je manžel. Byla jsem k němu nespravedlivá," dodala.

Na Výměnu ve videu níže zavzpomínala i Naďa:

​​Pro Naďu byla situace v náhradní rodině těžko čitelná. "Všichni o sobě mluvili za zády a říkali i to, co nebyla pravda. Děti mi mimo kamery řekly, že byly podplacené, aby špinily svého tátu. Holky mi řekly, že jim máma nabídla tři tisíce, když řeknou, že je táta špatný," překvapila Naďa.

Ke Gabriele se dostalo, že měla slíbit holkám peníze za to, že budou o tátovi před kamerami říkat špatné věci. "O tomhle já nic nevím. Není to pravda," ohradila se Gabriela. Nicméně podle Nadi se Gabriela po dobu celé Výměny přetvařovala.

Související obsah

​Rodiny v kontaktu už nejsou. "Ani je nechci vidět. Oba jsou falešní," myslí si Naďa. U ní v rodině se mnoho nezměnilo, akorát prý tráví všichni více času spolu a komunikují. Mezi osmi očima Štefan požádal Naďu o ruku. "Svatbu bychom chtěli, ale zatím na to finančně nemáme," uzavírá Naďa.

Pokud jste tento díl nestihli, můžete jej zhlédnout na portálu Voyo. Tam už také najdete další epizodu Výměny manželek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz