Domácí

Jiří z Ostravy zanechal dopis a zmizel. Policie i rodina po něm pátrají

Jiří z Ostravy zanechal dopis a zmizel. Policie i rodina po něm pátrají
Pohřešovaný muž Zdroj: Policie ČR

Moravskoslezští policisté pátrají po 40letém Jiřím Chromcovi z Ostravy. Pohřešovaný odešel v úterý ze svého bydliště a už se nevrátil. Od té doby o něm příbuzní nemají žádné zprávy. Doma však před odchodem zanechal dopis a doklady s peněženkou. Podle policie může být dotyčný v ohrožení života.

Pohřešovaný odešel ze svého bydliště v Ostravě v úterý. Téhož dne ho rodina viděla také naposledy a od té doby o něm příbuzní nemají žádné zprávy. Při odchodu navíc doma nechal dopis, doklady a peněženku s penězi.

"Podle dostupných informací máme důvodné obavy, že muž může být v ohrožení života," informovala policejní mluvčí Eva Michalíková.

Související obsah

Policisté následně prověřili všechna zdravotnická zařízení, veřejná místa a kontaktovali také jeho blízké. Dosud však bylo pátrání, do kterého se zapojila desítka policistů, neúspěšné.

Muž je vysoký 176 centimetrů, má střední postavu, oválný obličej, modré oči a krátké hnědé vlasy. Na pravém obočí má navíc jizvu. Naposledy měl mít na sobě černou zimní bundu s kapucí lemovanou kožichem hnědobéžové barvy, černý nákrčník, šedou pletenou čepici s nápisem "HEAD", černé nebo modré kalhoty a černé kotníkové turistické boty.

"Tímto žádáme širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži. V případě poznatků nebo informací vedoucích k vypátrání dotyčného kontaktujte policii na bezplatné lince 158 nebo se obraťte na kteroukoli služebnu Policie České republiky," vyzvala Michalíková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz