Zajímavosti

TV Nova představila program na jaro. Těšte se na strhující novinky i klasiku

Tradiční tituly a řada skvělých novinek. Diváci TV Nova se na jaře mohou těšit na premiérové díly oblíbených seriálů, ale na obrazovkách se v tomto období objeví i očekávané pokračování seriálu Dáma a Král. Představí se i úplné novinky, a to například nový krimiseriál Šéfka nebo seriál Chlap.

"Během jarní sezony uvádíme nejen pokračování úspěšných programů, ale i několik novinek. Soustředíme se zejména na hranou tvorbu a už na podzim jsme představili nové formáty, jako například Pan profesor a Souboj na talíři, které byly divácky ohromně úspěšné. Chceme tímto směrem pokračovat a věříme, že novinky jako Chlap nebo Šéfka se budou těšit stejné oblibě," říká programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Jaro na TV Nova 

Každý všední podvečer se mohou diváci těšit na vědomostní soutěž Na lovu, kde má moderátor Ondřej Sokol připravené pro soutěžící zapeklité otázky. Pak tradičně následuje seriál Ulice, ve kterém se znovu můžete setkat s oblíbenými postavami a rodinami. Jaro se v Ulici ponese ve znamení silných příběhů, jejichž mottem je odhodlání nepoddat se osudu.

 Jarní programové schéma TV Nova:

Zdroj: TV Nova

Pondělní večery budou patřit premiérovým dílům krimiseriálu Specialisté. Tým kriminalistů pod vedením majora Strouhala se bude muset každý týden popasovat se zločiny v kulisách Prahy. V jarní sezoně se diváci mohou v jednotlivých dílech těšit třeba na herce Igora Bareše, Adama Krause, Sašu Rašilova či Jana Révaie jako nového přítele kapitánky Jany Šafářové.

​Nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, ve které proti sobě stojí dva týmy Mao a Azua, ovládla televizní obrazovky v úterý a v pátek večer. Kdo překoná nejen těžké překážky, ale i sám sebe a odnese si výhru 2,5 milionu?

Související obsah

​Doku-reality dominují středečním večerům, kdy se diváci mohou těšit na příběhy z českých domácností ve Výměně manželek a na cestu k rodičovství v Malých láskách.

Momentálně čtvrteční hlavní vysílací čas patří novému krimiseriálu Odznak Vysočina, ve kterém není nouze o záhady v krásném prostředí Vysočiny. Během osmi dílů jsou zároveň rozplétány i soukromé životy hlavních postav.

Následovat bude nový seriál Chlap, ve kterém úspěšný doktor Ondřej Frank (Tomáš Maštalír) následkem zranění ztratí část paměti. Seriál inspirovaný skutečným příběhem ukazuje nejen jeho úpornou snahu o pochopení nové reality a sama sebe, ale i dávku pochopení od svého nejbližšího okolí, které je úplně jiné, než jaké si jej pamatuje.

Poté se bude vysílat dlouho očekávané pokračování seriálu Dáma a Král, v hlavní roli s Terezou Hofovou a Matějem Hádkem. Ovšem kromě napínavých detektivních zápletek se diváci mohou těšit na mnohem víc.

Novinky završí v sobotu ve 20:20 krimiseriál Šéfka, v hlavní roli s Kateřinou Winterovou, který není jen o vyšetřování zločinů, ale i o silných osobních příbězích hlavních postav. Seriál má deset dílů.

V neděli večer se pobaví celá rodina u úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas se svými propracovanými proměnami, zkušenou porotou, vždy vtipnými moderátory a hlavně slavnými osobnostmi, které se svými výkony pokusí vyhrát peníze na vybrané dobročinné projekty.

​A to ještě není všechno, TV Nova začala natáčet nový kriminální seriál Mimořádné intelektové nadání s Tatianou Dykovou v hlavní roli. Marta je pronikavě inteligentní uklízečka, která se přes svůj disrespekt k uniformám stane součástí vyšetřovacího týmu jako konzultantka a spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) rozplétá komplikované případy vražd.

​Diváci mohou své oblíbené pořady, filmy a seriály sledovat také online na Nova Plus. Najdou zde bonusové materiály, rozhovory s protagonisty či reportáže z natáčení. Nebo s předstihem na Voyo, kde je i široká nabídka z produkce Voyo Originál.

Tematické stanice

Oblíbená stanice Nova Cinema přináší divákům premiéry těch nejlepších světových megafilmů. Ani na jaře 2022 tomu nebude jinak. Na diváky čekají premiéry oscarových hitů, ale i filmové lahůdky, které se setkaly s velkým diváckým úspěchem, jako například La La Land, Coco, Dokonalá loupež nebo 7 životů.

Na obrazovkách stanice Nova Action si přijde na své především publikum, které vyhledává napětí a dobrodružné příběhy. Parádními kousky se to tam totiž jen hemží. Kromě populárních akčních filmů a premiérových řad seriálů, na diváky čekají premiéry oblíbených reality show a další lahůdky určené především mužům.

Ani nejnovější stanice Nova Lady, jejíž programová nabídka je určená především ženám, nezůstává pozadu. Divačky se mohou těšit na oblíbené zahraniční seriály, chybět nebudou ani filmové novinky různých žánrů. Na své si přijdou i milovnice reality show nebo seriálových stálic TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

Související obsah

​Pohodové a zábavné pořady na Nova Fun, které se těší velké divácké popularitě hlavně mezi mladými, zde nebudou chybět ani v další sezoně. Nova Fun pokračuje v nabídce seriálů komediálního žánru, které se staly fenoménem. Do programové nabídky patří nejoblíbenější sitcomy nebo populární animáky pro dospělé.

Největší nabídka divácky atraktivních a populárních krimiseriálů a odpoledních oblíbených soutěží a reality show ze zlatého fondu TV Nova, to je stanice Nova Gold.

Nova Sport nabídne v roce 2022 bohatou porci té nejkvalitnější sportovní zábavy za dobu své existence. S nedávnou akvizicí nových prémiových sportovních soutěží v čele s Ligou mistrů UEFA a vytvořením nových kanálů Nova Sport 3 a Nova Sport 4 se sportovní obsah skupiny Nova stal zcela nezbytným pro každého náročného televizního fanouška.

Voyo Originál

Ryze česká házená, zrození hvězdy Ivety Bartošové a nové příběhy z Ordinace. V první polovině roku 2022 uvádí Voyo pětici premiérových projektů natočených pod značkou Voyo Originál.

Související obsah

Vedle nové sezóny legendární Ordinace v růžové zahradě 2, která na Voyo odstartuje už 3. února, a třídílné minisérie Guru, která si svou premiéru na Voyo odbyla v průběhu ledna, to bude komediální seriál Národní házená, rodinné drama Jitřní záře a jeden z nejočekávanějších projektů letošního roku – třídílná minisérie Iveta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz