Zajímavosti

Babiš se pochlubil oblečením za 109 tisíc. Spoďáry neukážu, řekl

Předseda hnutí ANO a poslanec Andrej Babiš se na sociální síti TikTok pochlubil tím, co nosí. Při své premiéře řekl, že nosí oblek i boty značky Corneliani, košili Janek a hodinky Garmin. Zároveň měl na sobě trenýrky Hugo Boss, ty ale předvést nechtěl.

Na tiktoku dělá mladík známý jako Jetleg takzvané outfit checky. Ptá se tedy známých osobností, co mají na sobě, a počítá, kolik je to pravděpodobně stálo. Nedávno se na to zeptal bývalého předsedy vlády Andreje Babiše. 

Pro šéfa hnutí ANO to na tiktoku byla premiéra. Nejdříve diváky pozdravil a pak začal rovnou vyjmenovávat, co má na sobě. "Tohle je značka Corneliani," řekl o svém obleku. Ten se podle odhadu Jetlega prodává za 30 až 60 tisíc korun. "Hlavně jsem pyšný, že jsem se dostal do čísla 52, protože jsem od 31. října zhubnul 11 kilo," pochlubil se poslanec. Od stejného výrobce měl i boty. Ty mohou podle tiktokera stát pět až 15 tisíc korun.

Související obsah

Babiš následně divákům doporučil košili od českého výrobce Janek. Ta podle Jetlegova odhadu stojí 2 700 až 3 600 korun. Babiš se také pochlubil svými hodinkami Garmin. Na těch si nastavil požadavek ujít za den 11 tisíc kroků. Při rozhovoru jich měl ale odchozeno pouze 4 447. "Málo," podotkl bývalý premiér.

Na otázku, zda je to všechno, řekl Babiš: "Spoďáry mám Boss, ale ty vám ukazovat nebudu." I s trenýrkami značky Hugo Boss a hodinkami Garmin tedy Babiše mohl outfit stát 42 200 až 109 100 korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz