Zajímavosti

Oblíbený pár z Love Islandu napadli v Paříži. Drsnou potyčku zachytila kamera

Děsivý zážitek má za sebou pár z Love Islandu Pítr a Gabča. Na romantickém výletu v Paříži je přímo před Eiffelovou věží přepadl neznámý muž. Oba pro TN.cz popsali, jak z dramatických okamžiků vyvázli. Gabča navíc musela čelit dotěrným Francouzům a jejich nejapným poznámkám.

Mohlo by se to stát každému, málokdo by ale asi dokázal takto zareagovat. Pítr s Gabrielou, kteří už od reality show Love Island tvoří pár, si na romantickém víkendu v Paříži chtěli natočit krátké video před Eiffelovkou.

Jenže jim plány zhatil neznámý muž. Projížděl na koloběžce právě ve chvíli, kdy se populární dvojice vzdálila od telefonu na stativu. Obojí popadl a ujížděl pryč. Gabča už si myslela, že přišli o telefon, ale Pítr pohotově zareagoval a pustil se za ním.

Související obsah

​"Je to šílené, nicméně já jsem už v Paříži viděl, že se tam občas pohybuje partička lidí, kteří si vyhlídli turisty a vlítli na ně, obrali je a pak se rozběhli do všech stran. Takže když jsem dával mobil na stativ, tak jsem se hodně bál, i díky tomu byla moje reakce tak rychlá," vylíčil Pítr pro TN.cz.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

I přestože měl zloděj náskok, Pítrovi se podařilo ho doběhnout a telefon si vzít zpět. Stačilo trochu pohrozit. "Chvíli jsem za ním běžel, pak jsem ho chytil a zpacifikoval. On se naštěstí lekl a utekl, takže jsme se nemuseli brutálně prát. Trošku jsem mu dal," popsal model nepříjemný zážitek. 

Související obsah

​Pár byl obezřetný už od příjezdu do Francie. Pítr Gabču varoval, že si své věci musí hlídat. "Když se to stalo, tak Pítr nezaváhal ani na sekundu. Nikdy jsem neviděla takhle rychlou reakci. Kdyby se to stalo mně, tak je telefon fuč. Radši jsem zavřela oči, protože jsem ani nechtěla vědět, jak to dopadne," řekla k incidentu Gabriela.

K natočení videa před Eiffelovkou si chtěla sundat kabát, a tak byla Gabča oděná "na lehko", jak sama říká. Ani s tímto v Paříži moc nepochodila a vysloužila si tak nechtěnou pozornost. "Stačilo, aby se Pítr na chvilku otočil, a už se kolem mě někdo ochomýtal, někteří ti chlapi byli fakt dotěrní a drzí," doplnila. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz