Zajímavosti

Velké překvapení a oslabený kmen. Další soutěžící ze Survivoru je z kola ven

Na pražském letišti bylo v neděli poměrně rušno. Kromě očekávané Ivy Pazderkové, která vypadla v 8. dílu Survivoru, s ní přiletěl ještě jeden účastník, a dokonce z jejího nového kmene AZUA. Sdělil i první pocity po návratu domů a zároveň prozradil, kdo podle něj vyhraje.

V jednom z příštích dílů vypadne další účastník, který už ale byl na pražském letišti v neděli. Domů přiletěl spolu s Ivou Pazderkovou. "Je tady strašná zima, takže kraťasy na příjezd do Česka nebyly správně zvolený outfit. Vůbec teď nevím, jaká je v Česku situace. Jsem zvědavý," to byla první slova čerstvě vyřazeného Enriqua Lysoňka.

Diváci jsou vesměs rozdělení (stejně jako lidé v kmeni AZUA) na dvě hlavní fanouškovské základny, a to tým Adam a tým Veve. "Komentáře diváků je asi zbytečné číst, ale nějaké ohlasy mě zajímají, hlavně z hlediska rozdělení sil u nás v kmeni," těší se Enrique až zjistí, jestli diváci fandili spíše jeho velké alianci v čele s Veve, nebo Adamovi.

Související obsah

​V Survivoru se Enrique nechal slyšet, že je Adam hloupý, řve na něj a lže. "S tímto člověkem já nebudu spolupracovat, ani kdybych za to dostal zaplaceno," rozčiloval se v Survivoru Enrique. Prý mu ale o hrdost nešlo.

"Když Adam vyhrál imunitu, tak jsem se nechtěl tvářit, že my všichni budeme dělat to, co on řekne. Když se pokoušel naši alianci rozeštvat, tak se Adamovi nepodařilo vůbec nic. Já jsem mu nevěřil a to se vyplatilo, ale ne přímo mně," říká Enrique, který sice tvrdí, že se Adamovi nic nepodařilo, na letišti ale nyní je právě Enrique, a to z aliance, kterou se Adam snaží rozbít.

Související obsah

​V čem byla podle Enriqua největší chyba? "Byla to jedna prohra za druhou. Prohra v imunitě, v individuální imunitě i v duelu. Můžu si za to sám," myslí si.

Veve si s Enriquem navzájem kryli záda, přestože to v posledním tahu nevyšlo. Kdyby to vyšlo, pravděpodobně by v duelu nebyl ani Enrique, ani Veve. "Reálně šanci na výhru má Tomáš z kmene AZUA, ale ten je hodně silný. A jakmile jednou udělá chybu a nebude mít kolem sebe správné lidi, může jít do duelu. Z celebrit má asi Xénia největší šanci," predikuje.

První plány má jasné. Půjde se najíst a rozhodně se nebude držet zpátky. "Nehodlám se nijak šetřit. Sním toho hodně," těší se Enrique.

Sledujte reality show Survivor každé úterý a pátek ve 20:20 na TV Nova nebo s týdenním předstihem na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz