Zajímavosti

Gábor odhalil, kam chodí účastníci Survivoru na záchod a co intimní život

Diváky show Survivor zajímají i pikantnosti ze životů soutěžících. V dílech samozřejmě není vidět to, jak účastníci řeší toaletu či uspokojení milostných choutek. Na tyto otázky na tělo odpověděl velmi otevřeně Gábor Boráros.

Účastník reality show Survivor Gábor odpovídal v pořadu Survivor Xtra na otázky na tělo (celý rozhovor na Nova Plus). Není žádným tajemstvím, že mu na ostrově nejvíc vadila Veronika z jeho kmene. Mnohem menší problém měl s Ivou, kterou zase neměli moc rádi ostatní.

"Iva je taková zajímavá. Radši Iva pětkrát v týmu než Veronika jednou. Veronika mi lezla na nervy. Milionkrát denně řešila kdy, kam a s kým půjde čůrat. Každý den, celý týden, bez přestávky," směje se Gábor.

Související obsah

​Diváky ale nejvíc zajímá, kam se chodí na ostrově na toaletu. "Chodili jsme do lesa. Ženy i muži, všichni. Ale kapitán Tomáš normálně odešel na velkou do moře. Pak mě naháněl," vzpomíná Gábor s vtipem jemu vlastním. 

Gábor navíc prozradil, jestli je během života v Survivoru nějaký čas na erotické hrátky. "Ani jednou jsem neměl v hlavě, že bych šel masturbovat. Ne že by nebyl čas, toho byla spousta, ale nálada nebyla. A že tam byly dobré ženské, byly tam velké cecky, Veronika měla pěkné cecky," nastínil Gábor. 

Související obsah

​Nebral si ale servítky a opřel se do toho naplno. "Ale to bylo jedno, že tam jsou. My jsme prostě seděli a mluvili jsme o tom, jaký dáme hamburger, pizzu... Ptal jsem se i Nathana 'Bráško, myslíš na sex?' A shodli jsme se, že vůbec," dodal.

Kdyby byla možnost, aby se Gábor vrátil, tak by do toho prý šel. Ale bohužel s koleny to nevypadá nejlépe. "Stále mám bolesti v koleni a bude trvat, než to dám dohromady. Budou mi asi operovat obě," uzavírá Gábor s tím, že s kariérou zápasníka MMA rozhodně nekončí. 

Survivor můžete sledovat každé úterý a pátek ve 20:20 na TV Nova nebo o týden dříve na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz