Zahraničí

Muž podezřelý z únosu Maddie měl mít komplice! Promluvil důležitý svědek

Muž podezřelý z únosu Maddie měl mít komplice! Promluvil důležitý svědek
Madeleine McCannová | Zdroj: Profimedia

Otec bývalé milenky usvědčeného pedofila Christiana Brücknera se obává, že mu jeho dcera pomáhala s únosem Madeleine McCannové. Německého recidivistu z toho kriminalisté podezřívají už dva roky. Podle nich ji měl dokonce zavraždit.

Pětačtyřicetiletá Nicole Fehlingerová s Brücknerem randila od začátku roku 2007, na jaře se pak slehla zem po Maddie. A podle jejího otce není vyloučeno, že měla v únosu tehdy tříleté dívky z portugalského letoviska Praia da Luz prsty.

Na jeho domněnku upozornil britský portál The Sun. "Napřímo jsem se jí zeptal, jestli má co do činění s případem Madeleine McCannové," svěřil Dieter Fehlinger s tím, že na něj dcera začala řvát a jakoukoliv spojitost popřela.

Související obsah

​Jenomže to ho nepřesvědčilo. "Chci s Christianem mluvit z očí do očí, jako chlap s chlapem," plánuje. Seznámil se s ním před 15 lety, když s ním chodila Nicole. Od té doby se ale neviděli.

Brückner je od jara 2020 hlavním podezřelým z únosu McCannové. Německý prokurátor Hans Christian Wolters tvrdí, že existují důkazy o tom, že ji připravil o život. Vyšetřovatelé ho však dosud neobvinili. 

Podívejte se na reportáž o hlavním podezřelém v kauze Maddie:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz