Zahraničí

Putin před válkou ukryl své blízké. Tajná láska se s dětmi má schovávat v Evropě

Zuřící válka nutí k útěku nejen Ukrajince. Své nejbližší se pravděpodobně z důvodu potenciální pomsty snaží chránit i Vladimir Putin. Podle nejnovějších informací měl Putin ukrýt svou milenku s dětmi na dobře střeženém a bezpečném místě ve Švýcarsku.

Vést válku není jistě snadná záležitost. Chránit své blízké musí i ruský prezident, jehož údajnou milenkou má být gymnastka Alina Kabajevová (38). Podle informací zpravodajského webu Page Six ji má Putin ukrývat spolu se čtyřmi malými dětmi ve Švýcarsku.

"Zatímco Putin útočí na Ukrajinu, útočí na nevinné občany a způsobuje uprchlickou krizi, jeho rodina je ukrytá v soukromé a velmi dobře zabezpečené chatě někde ve Švýcarsku, alespoň prozatím," řekl nejmenovaný zdroj webu Page Six.

Související obsah

Skrývat se teď má i sám Putin. Doteď se spekulovalo, že se s celou rodinou údajně zabarikádoval na Sibiři. Jestli ale doprovodil svou milou i do Švýcarska, není jisté, stejně jako to, jestli tam vůbec je.

"Alina má s Putinem dva mladé syny a dvě dívky, dvojčata, všichni se narodili ve Švýcarsku. Takže děti mají určitě švýcarský pas a dokážu si představit, že ona taky," dodal tajný zdroj.

Putin vztah nikdy nepotvrdil. Střeží si své soukromí velmi důkladně. Nikdo stoprocentně neví, jaká kráska je momentálně po jeho boku. Ale tuto dvojici začala veřejnost spojovat už v roce 2008. 

Alina Kabajevová je ruská politička, podnikatelka a bývalá gymnastka. Je držitelkou dvou olympijských medailí, jedné zlaté a jedné bronzové.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz