Zahraničí

Největší Putinova slabina: Uniklo přísně střežené tajemství z jeho soukromí

Největší Putinova slabina: Uniklo přísně střežené tajemství z jeho soukromí
Ruský prezident Putin s údajnou přítelkyní Alinou Kabajevovou Zdroj: Profimedia

Už od jeho nástupu do úřadu na sklonku 90. let se mluví o tom, že největší slabinou Vladimira Putina jsou ženy. Soukromí si ale střeží tak dobře, že nikdo stoprocentně neví, jaká kráska je momentálně po jeho boku. Měl by ale žít s ruskou političkou a bývalou gymnastkou Alinou Kabajevovou. A dokonce se jim údajně narodila dvojčata. Když se to provalilo, v Kremlu musely létat hromy a blesky.

Ruský prezident Vladimir Putin patří v posledních dnech mezi nejnenáviděnější muže planety. Mezi těmi, kteří by ho hnali k mezinárodnímu tribunálu, ale rozhodně není někdejší gymnastka Alina Kabajevová. S tou totiž šéf Kremlu prý tvoří už několik let pár.

Dvojici veřejnost začala spojovat v roce 2008, kdy o ní začaly psát bulvární noviny Moskovsky Korrespondent, jež vlastní Putinův bývalý kolega z KGB Alexander Lebeděv. To byl ale Putin ještě s exmanželkou Ljudmilou, rozvedli se až v roce 2014. Potom prezident největší země světa žádný vztah oficiálně nepřiznal. V lásce ke Kabajevové už mu ale nic nebránilo.

Související obsah

​Od roku 2016 se nezastavitelně točí kolo spekulací o tom, že měli svatbu. Kabajevovou několikrát vyfotili se snubním prstýnkem. Největší radost ale měl pár prožívat v roce 2019. Údajně se mu narodila dvojčata a s odvoláním na moskevské zdroje o tom tehdy informoval i portál The New York Post.

Putin i Kabajevová mlčeli, informaci však ani nepopřeli. "Putin je neuvěřitelně citlivý na svoje soukromí. Roky chránil své dvě dospělé dcery tak, že jim nechal vystavit falešné identity. A i když o nich občas něco řekl, nikdy nezmiňoval jejich jména. Pokud má s Alinou děti, nebylo by překvapení, kdyby ji s nimi někam ukryl. Bezpečí jeho nejbližších je pro něj to nejdůležitější," řekl webu The Sun zdroj z Kremlu.

Související obsah

​Skrývat se teď má i sám Putin. S celou svou rodinou se po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu údajně zabarikádoval v podzemním městě na Sibiři. Nikoliv ale neprodyšně, jestliže je to pravda. V sobotu totiž vystoupil na tiskové konferenci v sídle ruské letecké společnosti Aeroflot.

Alina Kabajevová je ruská politička, podnikatelka a bývalá gymnastka. Narodila se 12. května 1983 v Uzbekistánu. Ve stejném roce si Putin vzal první manželku Ljudmilu. Kabajevová je držitelkou dvou olympijských medailí, jedné zlaté a jedné bronzové.

Putin je vášnivým judistou. Takhle trénoval s ruskými reprezentanty:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz