Zajímavosti

Bára z Výměny drsně zaútočila na Sašu: Děti vůbec nezvládala

Ve středeční Výměně manželek nebyla nouze o slzy. Saša si nevěděla rady s malým chlapečkem, který nechtěl moc jíst a pořád brečel. Jak jsou na tom rodiny nyní a jak vzpomínají na Výměnu?

Bára s Kubou se po Výměně utvrdili v tom, že doma nic měnit nemusí. I tak jim ale Výměna obohatila život. Díky ní mohla Bára dostudovat a splnit si tak svůj sen. "Výměna nám pomohla k tomu, abych si mohla zaplatit a dodělat vzdělání i řidičák. Pomohlo nám to, ale nešli bychom do toho znovu," říká Bára.

"Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, že chce nějakou umělou výživu nebo nějaké mléko. Kubíček nám jedl všechnu stravu. To, co jsem uvařila. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, že když sem přijde jiná paní, že navrhne jinou výživu," nechápe Bára.

Související obsah

​"Myslím si, že taková paní, jako je Saša, není vhodná pro rodinu. Měla by se věnovat dětem a ne koukat na televizi. Snažila se, ale na Barču tady nikdo v úklidu nemá. Když tu byly kamery, Saša uklízela, když ne, bylo to na mně," tvrdí Kuba.

Bára také nechápe, z čeho se Saša hroutila. "Musela přece vědět, že netuší, do čeho jde a co ji čeká. Hroutila se z toho, že tady měla asi malé dítě, kterému se nevěnovala natolik, aby ty děti byly v pohodě. Kdyby se těm dětem věnovala víc, bylo by to jiné," myslí si Bára.

Jak na Výměnu vzpomíná Saša, zjistíte ve videu zde:

​Saša má na Výměnu trochu jiný názor, byla pro ni velmi náročná a po ukončení skoro s nikým nechtěla mluvit. S Kubou se na ničem neshodli, děti ji nepřijaly a probdělé noci jí na psychice příliš nepřidaly. "Kuba je suverénní chlap, který chce mít poslední slovo ve své domácnosti. Nechtěl mě k ničemu pustit ani si poradit, což mě mrzelo," říká Saša.

U ní doma se po Výměně prý nic nezměnilo. Ale vzhledem k současné situaci, protože je její manžel voják, tak to samozřejmě není jako dřív. "Oni drží vojenské pohotovosti, je to pro nás těžké. My s holkami se bojíme, že bude muset táta někam odjet. Není to příjemné," obává se Saša.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz