Zajímavosti

Milionový majetek Stropnického a Žilkové: Co komu zůstane po rozvodu

Milionový majetek Stropnického a Žilkové: Co komu zůstane po rozvodu
Veronika Žilková a Martin Stropnický Zdroj: Profimedia

Ona má dva rodinné domy, on dva byty na lukrativních pražských adresách. Téměř 14 let tvořili stabilní manželský pár, jenomže teď se Veronika Žilková a Martin Stropnický rozvádějí. A tak se nabízí otázka, jak to bude s dělením pohádkového majetku.

Zpráva o jejich rozvodu přišla jako rána z čistého nebe. Stropnický oznámil Žilkové, že už ji nemiluje a chce manželství ukončit, po e-mailu. Stále totiž působí jako velvyslanec v Izraeli, herečka už je ale dávno zpátky v Praze.

Když se v roce 2008 brali, byli už ve středním věku, a tak už stihli nashromáždit ne zrovna malé majetky. Žilková kvůli svým šesti dětem myslela na zadní vrátka a se Stropnickým uzavřela manželskou smlouvu. Rozvod ji proto v tomto ohledu nijak neohrozí. Zůstanou jí rodinné domy v Suchdole a Tuchoměřicích.

Stejně tak Stropnický se nemusí bát o svoje dva byty v pražských Holešovicích a na Vinohradech. Exministr obrany musel coby poslanec za hnutí ANO před deseti lety zveřejnit celé majetkové přiznání. Kromě bytů má ve vlastnictví ještě dvě osobní auta. 

Související obsah

​"Vzhledem k existenci manželské smlouvy, uzavřené při příležitosti sňatku s mojí ženou Veronikou Žilkovou, nevlastním žádný další majetek, který by případně plynul z manželského svazku," uvedl tehdy v prohlášení.

Stále ještě manželé si tak nejspíš rozdělí jen to, co si pořídili během svazku. Určitě pro ně ale nebude problém se dohodnout.

Největší tajemství Žilkové. Vztah a těhotenství s Jiřím Menzelem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz