Zajímavosti

Výměna manželek: David svoji ženu koupil od rodičů za 25 tisíc!

Koupil si ženu? V tomto dílu Výměny manželek uvidíte, jak si vegetariánka Kristýna poradí v početné rodině, kde jsou jasně rozdané ženské a mužské role, a jestli zvládne svérázná Olina rodinku s odlišným životním tempem.

V nové epizodě oblíbené reality show se setkáte s rodinou, která žije v Krupce, a to s Olinou (33), Davidem (36), Davidem (16), Chanel (16) a Kristiánem (11). Manželé jsou spolu 17 let, ale domácnost je tu čistě na ženách, muži údajně nepomáhají téměř s ničím.

Na druhé straně poznáte Kristýnu (28), Martina (30) a Natálku (3), kteří žijí v Pardubicích. Vztah mladého páru je na pokraji zhroucení. Od Výměny očekávají, že jim pomůže rozhodnout se, co dál. Martin Kristýnu prý hodně komanduje a oba už několikrát uvažovali, že půjdou od sebe.

Související obsah

Velkou zajímavostí této Výměny je manželský pár z Krupky. Seznámili se na Slovensku. Tam David Olinu podle svých slov naložil do auta a odjeli do Česka, něco tomu ovšem předcházelo. "Koupil si mě od mých rodičů za 25 tisíc korun," říká se smíchem Olina. Prý to mělo být věno. Jestli je to pravda nebo nadsázka vědí jen oni dva.

Sledujte další díl Výměny manželek ve středu ve 20:40 na TV Nova, nebo nyní na portálu Voyo. Bonusová videa můžete sledovat na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz