Zahraničí

Musk se hádá s Kadyrovem. Putina přeperu levou rukou, prohlásil miliardář

Musk se hádá s Kadyrovem. Putina přeperu levou rukou, prohlásil miliardář
Elon Musk | Zdroj: Profimedia

Americkému miliardáři a šéfovi společnosti SpaceX Elonu Muskovi přišla odpověď na jeho výzvu ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi k souboji. Na Telegramu na něj zareagoval lídr Čečenské republiky Ramzan Kadyrov. Na doporučení trénovat v Čečensku Musk zareagoval slovy, že bude bojovat levou rukou.

Poté, co v pondělí vyzval nejbohatší muž planety Elon Musk ruského prezidenta na souboj, přišla mu reakce od Putinova blízkého spojence. "Elone Musku, malá rada, neměřte svou sílu s Putinovou. Jste v úplně jiných ligách," vzkázal čečenský lídr Ramzan Kadyrov. 

"Jak si to představujete? V červeném rohu boxerského rohu vy, byznysmen a twitterový uživatel a v modrém rohu Putin, světový politik a stratég, který způsobuje obdiv na Západě a v celých Spojených státech?" zeptal se Muska. "Vladimir Vladimirovič bude vypadat jako člověk, který se chová nesportovně, až rozmlátí vás, o hodně slabšího oponenta," varoval.

https://twitter.com/elonmusk/status/1503828461235982339/photo/2

"Budete muset napumpovat ty vaše svaly, abyste se z něžné (zženštilé) Elony stal brutálním Elonem, kterým potřebujete být," doporučil Kadyrov. Nabídl tedy miliardáři několik čečenských tréninkových center.

Související obsah

Kadyrovovy odpovědi si Musk všiml hned v úterý. "Děkuji za nabídku, ale takový vynikající trénink by mi dal příliš velkou výhodu," napsal na twitteru. "Pokud má strach bojovat, použiju pouze svou levou ruku, a to ani nejsem levák," slíbil v příspěvku, pod který se podepsal Elona, tedy přezdívkou, kterou mu Kadyrov dal.

Na Kadyrova Putin dlouhodobě spoléhá. Udržuje mu totiž stabilitu v Čečensku. Kadyrov vyzval také Ukrajince, aby svrhli svoji vládu a objevily se také informace, že on sám na Ukrajině je.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz