Zahraničí

Horor v Rusku. Miliardáře, jeho ženu a dva malé syny ubodali

Horor v Rusku. Miliardáře, jeho ženu a dva malé syny ubodali
Ruští policisté - ilustrační foto | Zdroj: profimedia.cz

Šok vyvolala čtyřnásobná vražda v Nižním Novgorodu. Ruský podnikatel Vasilij Melnikov byl nalezen mrtvý spolu s manželkou a dvěma dětmi. Vyšetřovatelé pracují i s verzí, že šlo o nájemnou vraždu.

Podnikatele a jeho rodinu ubodal přímo v jejich bytě zatím neznámý pachatel či pachatelé. Vasilij Mělnikov vedl společnost Medstom, která dodávala spotřební zboží pro nemocniční laboratoře.

O smrti podnikatele a jeho rodiny jako první informovala běloruská opoziční televize Nexta. Informaci ve středu odpoledne potvrdil i ruský web AIF NN.

Třiačtyřicetiletého muže, jeho 41letou manželku a dva syny ve věku 10 a 4 roky našla v jejich bytě v Nižním Novgorodu chůva ve středu ráno. Nejdříve se domnívala, že pouze ztratili vědomí, proto zavolala záchranku. Když ale přivolaná policie viděla tělo podnikatele, konstatovala, že šlo o vraždu.

Související obsah

​Vyšetřovatelé zahájili trestní řízení. Nyní ohledávají místo činu a vyslýchají svědky. Jednou z vyšetřovacích teorií je i nájemná vražda.

"Verze Ni Mash (místní noviny), že by hlava rodiny mohla sama zabít manželku a děti a následně spáchat sebevraždu, působí divoce. Rodinný přítel, se kterým se tisku podařilo promluvit, se domnívá, že by něčeho takového nebyl schopen," píše AIF NN.

niká, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz