Domácí

Stropnický po rozchodu s Žilkovou poprvé na veřejnosti. Vypadá strhaně

Stropnický po rozchodu s Žilkovou poprvé na veřejnosti. Vypadá strhaně
Veronika Žilková a Martin Stropnický Zdroj: Mediafax

Martin Stropnický se poprvé od rozchodu s Veronikou Žilkovou ukázal na veřejnosti. I když ji k vodě poslal on, držel se od zprávy o jejich rozchodu v ústraní. Teď z něj vystoupil a působí nešťastně a strhaně.

Poslední týden je hlavním tématem českého showbyznysu jediné, a to rozpadající se manželství Veroniky Žilkové a Martina Stropnického. Stropnický se držel v ústraní, pracovní povinnosti ho ale v pátek donutily objevit se na veřejnosti. Čekala ho schůzka v Tel Avivu, ze které se na internetu objevila fotka.

Stropnický na fotce působí, jako kdyby ho rodinné trable nenechaly spát, vypadá unaveně a strhaně. I když si rozchod s manželkou vybral on, mnoho štěstí a úlevy mu asi nepřinesl, "Já se rozvádět nechci. Manžel mi řekl, že se už nechce vrátit po Izraeli zpátky domů, tady do našeho domku. Jako do té rodiny, že se nechce vrátit," popsala Žilková televizi Nova.

Stropnický slouží ve funkci velvyslance v Izraeli od listopadu 2018, své ženě odtud poslal email, ve kterém se s ní po osmnácti letech společného života rozchází. Od té doby se bývalý herec drží zpátky, nechává veřejnosti obrovský prostor pro spekulace a nikdo netuší, co herec vlastně prožívá. 

Související obsah

Důvod jeho náhlého rozhodnutí skončit vztah s Žilkovou, zatím nikdo netuší. Internet víří zprávami, zda si politik nenašel jinou partnerku. "Píšou, že já jsem řekla, že někoho má. Já jsem nikdy nic takového neřekla. On v tom e-mailu napsal, že pokud se objeví někdo třetí, tak je to důsledek, nikoli příčina," reagovala na spekulace Žilková o teoriích, proč ji manžel opustil. Pět teorií, proč o tom doposud sám nepromluvil, si můžete přečíst zde. 

Žilková na pokraji zhroucení. První detaily o údajné milence Stropnického:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz